Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:25
1/OPEN
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2HABIBI (8)OliwiaBABIŃSKA061,05
   KUC / POL / Wałach / 1999 / Pol 999590087999 / bułana / NN / NN
   NN / Gospodarstwo Agroturystyczne "Ranczo w Dolinie"
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
1--2PAŹ (1)JoannaJÓŹWIK063,17
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / - / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
    bpk
3HABIBI (8)OliwiaBABIŃSKA1893,78
   KUC / POL / Wałach / 1999 / Pol 999590087999 / bułana / NN / NN
   NN / Gospodarstwo Agroturystyczne "Ranczo w Dolinie"
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:25
2/OPEN
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasPlus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1PAŹ (1)JoannaJÓŹWIK63,02minus1,980
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / - / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
    bpk
2BISIA (38)KarolinaFILIPIAK61,39minus3,610
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL 007 61 02222 06 / kasztanowata / Afisz / Białogłowa
   Dariusz Markiewicz / Karolina Filipiak
    BPK
3DAKARA (18)KarolinaSTĘPIEŃ60,96minus4,040
   WLKP / POL / Klacz / 2001 / POL 007611177901 / kara / żar / dalina
   Wąsowicz Janusz / Daniel Stępień
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
4KASKADERKA (14)MaciejPEKANIEC57,66minus7,340
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
5UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (5)AntoniSZMYTKA54,44minus10,560
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
6TANGO (23)ZofiaRACZYŃSKA68,18plus3,181
   PKSPK / POL / Wałach / 1998 / POL 009 59 00053 98 / gniada / Caletto's Son / Tanecznica
   SK Racot / Beata Glista-Piwko
    bez przynależności klubowej
7KAMELIA (15)MaciejPEKANIEC60,90minus4,101
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:26
3/LL - towarzyski
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL - towarzyski szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1--2BELLA DONNA (16)MaciejPEKANIEC01,51,562,25
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
1--2PRIMA (27)LauraBARAŃSKA01,51,565,47
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3--4ELIXIR DE LA ESPERANCE (4)AntoniSZMYTKA02,02,060,70
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
3--4WAGABUNDA PONY SPORT (25)LauraBARAŃSKA02,0267,44
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
5--7BELLA DONNA (16)MaciejPEKANIEC02,52,560,18
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
5--7IKAR (32)AnnaWOŹNA02,52,560,39
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
5--7WAGABUNDA PONY SPORT (25)LauraBARAŃSKA02,52,567,63
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
8--9SUITA (22)MirosławPIWKO033,062,62
   MŁP / POL / Klacz / 2011 / 616 006 59 01102 11 / gniada / Dionizos / Subiekcja
   Beata Glista-Piwko / Beata Glista-Piwko
    Bogusławicki Klub Jeździecki
8--9PRIMA (27)LauraBARAŃSKA033,068,09
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
10--11SUITA (22)MirosławPIWKO03,53,562,77
   MŁP / POL / Klacz / 2011 / 616 006 59 01102 11 / gniada / Dionizos / Subiekcja
   Beata Glista-Piwko / Beata Glista-Piwko
    Bogusławicki Klub Jeździecki
10--11ELIXIR DE LA ESPERANCE (4)AntoniSZMYTKA0,533,565,12
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
12--15UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (5)AntoniSZMYTKA044,056,68
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
12--15KRYPTON (48)PaulinaLEWANDOWSKA04,04,059,64
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
12--15BISIA (38)KarolinaFILIPIAK044,061,87
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL 007 61 02222 06 / kasztanowata / Afisz / Białogłowa
   Dariusz Markiewicz / Karolina Filipiak
    BPK
12--15AFISZ (20)RafałSNYCERZ0,53,54,067,67
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL 009590004902 / gniada / DENAR / APROBATA
   Krzysztof Snycerz / Anna Szewczyk
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
16--17AFISZ (20)RafałSNYCERZ13,54,565,08
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL 009590004902 / gniada / DENAR / APROBATA
   Krzysztof Snycerz / Anna Szewczyk
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
16--17BISIA (38)KarolinaFILIPIAK13,54,570,17
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL 007 61 02222 06 / kasztanowata / Afisz / Białogłowa
   Dariusz Markiewicz / Karolina Filipiak
    BPK
18--20KANON (24)DariuszCHOBER055,051,85
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice
18--20UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (5)AntoniSZMYTKA055,057,25
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
18--20KRYPTON (48)PaulinaLEWANDOWSKA055,061,36
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
21WERONA J (19)PaulinaLEE06,56,555,75
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009590061804 / kasztanowata / Konig Sobieski / Warna
   - / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
22--23WERONA J (19)PaulinaLEE16,57,568,24
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009590061804 / kasztanowata / Konig Sobieski / Warna
   - / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
22--23KANON (24)DariuszCHOBER16,57,568,55
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:27
4/L
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności art. 238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8SANTINO (31)NataliaRYMARCZYK053,00
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Santiego / Symfonia
   Natalia Rymarczyk / Natalia Rymarczyk
    KJ Janowice
1--8ATOS (28)MartaNAROLSKA053,92
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
    kj janowice
1--8FIGO L (13)AnetaKLAWE057,16
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8NOVITA (21)RafałSNYCERZ058.67
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590202606 / gniada / Lover Boy / New Star
   Leszczyński Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
1--8IKAR (32)AnnaWOŹNA060,56
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
1--8IKAR (32)AnnaWOŹNA061,30
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
1--8PUERTO RICO (11)MałgorzataSZKUDLAREK064,44
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
1--8DIONIZOS (17)MaciejPEKANIEC068,06
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
9--12EQUERCUS (29)ZuzannaWĘDZIK459,94
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
9--12ARCAN (45)JagodaJAWORSKA462,19
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
9--12HUSARIA (37)AleksandraKRAWCZYK463,68
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Carlon / Hipika
   Adam Berkowicz / Adam Berkowicz
    Bractwo Konne Św. Marcina
9--12FALCON (26)MarcelinaBARAŃSKA464,65
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
13JAZZ (9)KrzysztofWITKOWSKI572,27
   SP / POL / Wałach / 2007 / 11665 / gniada / Pink Floyd H L / Jemioła
   - / Krzysztof Witkowski
    BPK
14DIONIZOS (17)MaciejPEKANIEC1091,01
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
15ARCAN (45)JagodaJAWORSKA1996,91
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
 JAZZ (9)KrzysztofWITKOWSKIelim
   SP / POL / Wałach / 2007 / 11665 / gniada / Pink Floyd H L / Jemioła
   - / Krzysztof Witkowski
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:28
5/P
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P dwufazowy art 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZUZOU (43)PawełSTRZECHOWSKI049,55034,64300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
2CHRZEŚNIAK (7)AgnieszkaBROŻYNA049,87034,80200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
3FINLANDIA (41)WojciechMAJCHRZAK050,95035,84130 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
    BKJ
4HARNAŚ (34)TomaszPARADOWSKI048,74038,96100 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI
5CALINA (30)MyrzatSABITOV054,68039,1180 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
6FALCON (26)MarcelinaBARAŃSKA050,94039,97
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
7BORA (42)WojciechMAJCHRZAK055,11041,23
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
    BKJ
8SINEY (47)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)048,63042,04
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
9BIZU BIZU (44)PawełSTRZECHOWSKI050,94443,05
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
10SZUN (46)KatarzynaKAPSZEWICZ055,22445,89
   Sp / Polska / wałach / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   - / ŁKJ
    ŁKJ
11PUERTO RICO (11)MałgorzataSZKUDLAREK052,23843,82
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
12FIGO L (13)AnetaKLAWE447,34
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
13QUITANA (40)PatrykMORDAKA452,80
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
14INDIANA-UWE (6)AgnieszkaBROŻYNA453,05
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Irlandia / Ilasso
   Aneta Ostrowska / Jacek Lasota
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
15EQUERCUS (29)ZuzannaWĘDZIK769,01
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
16NOVITA (21)RafałSNYCERZ851,18
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590202606 / gniada / Lover Boy / New Star
   Leszczyński Wiesław / Snycerz Krzysztof
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
17ATOS (28)MartaNAROLSKA1068,51
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
    kj janowice
18SANTINO (31)NataliaRYMARCZYK1250,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Santiego / Symfonia
   Natalia Rymarczyk / Natalia Rymarczyk
    KJ Janowice
19HUSARIA (37)AleksandraKRAWCZYK1364,90
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Carlon / Hipika
   Adam Berkowicz / Adam Berkowicz
    Bractwo Konne Św. Marcina

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/50 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:28
6/N
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N zwykły art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRZEŚNIAK (7)AgnieszkaBROŻYNA058,24350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
2CALINA (30)MyrzatSABITOV062,96250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
3CHANEL VAN TER MOUDE (12)MaciejPEKANIEC460,55150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / caretino / madame
   xxxx / joanna małszyńska
    Agro-Aves Gajewniki
4SINEY (47)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)463,68100 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
5ZUZOU (43)PawełSTRZECHOWSKI463,98
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
6FINLANDIA (41)WojciechMAJCHRZAK465,31
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
    BKJ
7SZUN (46)KatarzynaKAPSZEWICZ465,38
   Sp / Polska / wałach / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   - / ŁKJ
    ŁKJ
8BORA (42)WojciechMAJCHRZAK466,28
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
    BKJ
9BIZU BIZU (44)PawełSTRZECHOWSKI861,18
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
10INDIANA-UWE (6)AgnieszkaBROŻYNA1267,98
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Irlandia / Ilasso
   Aneta Ostrowska / Jacek Lasota
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
11QUITANA (40)PatrykMORDAKA1283,54
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
 HARNAŚ (34)TomaszPARADOWSKIelim
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI
 REGIEL (39)PatrykMORDAKArez
   MŁP / POL / Ogier / 1998 / POL006590012098 / gniada / Arcus / Rea
   Stado Ogierów Bogusławice / Sławomir Grzelczyk
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:29
7/C
Data: 28-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHANEL VAN TER MOUDE (12)MaciejPEKANIEC863,1050 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / caretino / madame
   xxxx / joanna małszyńska
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:30
9/OPEN
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1KAMELIA (15)MaciejPEKANIEC65,81plus2,810
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
2KASKADERKA (14)MaciejPEKANIEC68,78plus5,780
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
3UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (5)AntoniSZMYTKA69,28plus6,280
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
4TANGO (23)KarinaDYCHTO82,65plus19,650
   PKSPK / POL / Wałach / 1998 / POL 009 59 00053 98 / gniada / Caletto's Son / Tanecznica
   SK Racot / Beata Glista-Piwko
    bez przynależności klubowej
 TAURUS (2)MarekMURLIKIEWICZelim
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / giacomo / talia
   B / Marek Murlikiewicz
    AGRO AVES GAJEWNIKI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:31
10/LL - towarzyski
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - LL - towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1BELLA DONNA (16)MaciejPEKANIEC66,78plus3,780
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
2AURIS (50)MaciejPEKANIEC67,28plus4,280
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3ELIXIR DE LA ESPERANCE (4)AntoniSZMYTKA70,13plus7,130
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
4TOSKA (10)MariuszSTATKIEWICZ73,69plus10,690
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
5UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (5)AntoniSZMYTKA68,70plus5,701
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
6KRYPTON (48)PaulinaLEWANDOWSKA82,61plus19,611
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
 TAURUS (2)MarekMURLIKIEWICZelim
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / giacomo / talia
   B / Marek Murlikiewicz
    AGRO AVES GAJEWNIKI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:31
11/L
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1AURIS (50)MaciejPEKANIEC1,51,51,567,18
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2DIONIZOS (17)MaciejPEKANIEC21376,68
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
3TOSKA (10)MariuszSTATKIEWICZ04470,31
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
4PUERTO RICO (11)MałgorzataSZKUDLAREK13473,26
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
5DIONIZOS (17)MaciejPEKANIEC31481,51
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
6KRYPTON (48)PaulinaLEWANDOWSKA04,54,566,07
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
7FIGO L (13)AnetaKLAWE0,544,570,54
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8ARCAN (45)JagodaJAWORSKA62,58,587,57
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:32
12/P
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRZEŚNIAK (7)AgnieszkaBROŻYNA056,12180 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
2ZUZOU (43)PawełSTRZECHOWSKI057,19130 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
3INDIANA-UWE (6)JacekLASOTA060,1380 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Irlandia / Ilasso
   Aneta Ostrowska / Jacek Lasota
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
4BIZU BIZU (44)PawełSTRZECHOWSKI063,0050 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
5DONNER (3)SylwesterJANUSZEWSKI064,01
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
6HARNAŚ (34)JuliaPARADOWSKA064,36
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
7FIGO L (13)AnetaKLAWE064,77
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8EL-DŻAMARA (49)JakubKUBIAK (JM.2000)070,00
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / kasztanowata / Luron / -
   
    BKJ
9PUERTO RICO (11)MałgorzataSZKUDLAREK070,36
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
10FINLANDIA (41)WojciechMAJCHRZAK073,70
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
    BKJ
11QUITANA (40)PatrykMORDAKA073,79
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
12BORA (42)WojciechMAJCHRZAK174,28
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
    BKJ
13SINEY (47)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)784,62
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
14SZUN (46)KatarzynaKAPSZEWICZ871,76
   Sp / Polska / wałach / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   - / ŁKJ
    ŁKJ
15ARCAN (45)JagodaJAWORSKA873,61
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:33
13/N
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - N o wzrastającym stopniu trudności art.269.5 (zwykły)
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHANEL VAN TER MOUDE (12)MaciejPEKANIEC4452,78250 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / caretino / madame
   xxxx / joanna małszyńska
    Agro-Aves Gajewniki
2BIZU BIZU (44)PawełSTRZECHOWSKI4457,64200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
3QUITANA (40)PatrykMORDAKA4259,19150 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2007 / DE418181540907 / gniada / Cola / Quanta
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Kazimierz Mordaka
    BKJ
4SINEY (47)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)4056,00100 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
5DONNER (3)SylwesterJANUSZEWSKI4066,33
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
6BORA (42)WojciechMAJCHRZAK3975,15
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
    BKJ
7INDIANA-UWE (6)JacekLASOTA3358,52
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Irlandia / Ilasso
   Aneta Ostrowska / Jacek Lasota
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
8FINLANDIA (41)WojciechMAJCHRZAK2190,66
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
    BKJ
9CHRZEŚNIAK (7)AgnieszkaBROŻYNA1245,34
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
10ZUZOU (43)PawełSTRZECHOWSKI1246,97
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
11SZUN (46)KatarzynaKAPSZEWICZ1058,54
   Sp / Polska / wałach / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   - / ŁKJ
    ŁKJ
 HARNAŚ (34)JuliaPARADOWSKAelim
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
 EL-DŻAMARA (49)JakubKUBIAK (JM.2000)elim
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / kasztanowata / Luron / -
   
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 28-29.11.2015
Wydruk: 29-11-2015 14:08:33
14/C
Data: 29-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CHANEL VAN TER MOUDE (12)MaciejPEKANIEC863,0960 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / caretino / madame
   xxxx / joanna małszyńska
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com