Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:28
1/OPEN
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRACJA (84)DorotaRAKOWSKA059,65
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
1FIONA (26)JulitaKOWALIK (JM.2004)061,05
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / tarantowata / Seigon / Fortuna
   Katarzyna Pęczkowska / Anna Kołdon
Bpk
1ELISE (27)MajaDZIEL (JM.2001)058,70
   NN / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Stadnina Koni Starków / Anna Kołdon
Bpk
1STRZAŁKA (28)DawidKOTECKI (JM.2004)060,47
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / POL 999 63 03086 04 / srokata / NN / NN
   Nieznany / Zuchora Janusz
brak
 CHANELL (36)IzaMARKOWSKAelim
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Landor / Charyzma
   IreneuszĆwik / Izabela Markowska
JKS Salio
 FIONA (26)JulitaKOWALIK (JM.2004)elim
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / tarantowata / Seigon / Fortuna
   Katarzyna Pęczkowska / Anna Kołdon
Bpk
 CHANELL (36)IzaMARKOWSKAelim
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Landor / Charyzma
   IreneuszĆwik / Izabela Markowska
JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:29
2/OPEN
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN 80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALINA (62)DorotaGRABARCZYK069,45
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   Roman Barlik / Dorota Brzezinska-Grabarczyk
KJ Janowice
1ELISE (27)MajaDZIEL (JM.2001)054,38
   NN / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Stadnina Koni Starków / Anna Kołdon
Bpk
3STRZAŁKA (28)DawidKOTECKI (JM.2004)468,77
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / POL 999 63 03086 04 / srokata / NN / NN
   Nieznany / Zuchora Janusz
brak
3BONITA (83)KatarzynaKAPSZEWICZ468,50
   Małopolska / Polska / klacz / 2012 / - / skarogniada / San Moritz / Bola
   - / ŁKJ
ŁKJ
3GRACJA (84)DorotaRAKOWSKA456,01
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
 CZECZEN (56)PaulinaMAĆCZAKelim
   WLKP / POL / Wałach / 1997 / 616007590115397 / gniada / Larysz/ / Czeszka/
   Zbigniew Kosiński / Małgorzata Gołębiowska
SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:30
3/LL
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1DENDRYT (93)AdriannaOSTROWSKA069,971,03
   
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2IZOLA (70)WeronikaPOLACZEK (JM.2001)069,451,55
   Koń Polski Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Dariusz Donderowicz
Bez przynależności klubowej
3SIR ENDOS (47)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)072,791,79
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Endos / Silesia
   Jarosław Szczuka / Cezary Cybulski
KJ Equest Łąck
4CALINA (62)DorotaGRABARCZYK068,902,1
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   Roman Barlik / Dorota Brzezinska-Grabarczyk
KJ Janowice
5NIKOLA (58)EmiliaTRZCIŃSKA075,064,06
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / - / -
   - / -
kj janowice
6JAREN (79)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)066,934,07
   XX / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Royal Court / Jawna
   
ŁKJ
7ARINO (60)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)075,914,91
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
8HELLANIA (48)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)066,084,92
   Westfalska / GER / Klacz / 2006 / DE441411901306 / siwa / Corde Star / Hellana
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
9BONITA (83)KatarzynaKAPSZEWICZ169,811,19
   Małopolska / Polska / klacz / 2012 / - / skarogniada / San Moritz / Bola
   - / ŁKJ
ŁKJ
10P-ZOJKA (19)MonikaCZECHOWICZ169,701,3
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 00971 11 / gniada / Arianin / Paloma
   Fraszczyk Włodzimierz / Janusz Zuchora
KJ Arabika
11SAN REMO ZK (9) OlgaSOROKINA173,132,13
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009590071112 / gniada / Nice Boy / Sajonara
   Kruk Zbigniew / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
12HARNAŚ (54)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)270,530,47
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
13PRIMA (41)LauraBARAŃSKA (JM.2004)295,8424,84
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
14JASPER (49)DagmaraKANAR (JM.2002)376,345,34
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2009 / 616009530001509 / kasztanowata / Dżahil / Jaksa
   Daria Hinca / Joanna Tim-Kanar
KJ Equest Łąck
15KANON (20)DariuszCHOBER496,8225,82
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
KJ Janowice
 CZECZEN (56)PaulinaMAĆCZAKelim
   WLKP / POL / Wałach / 1997 / 616007590115397 / gniada / Larysz/ / Czeszka/
   Zbigniew Kosiński / Małgorzata Gołębiowska
SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:31
4/L
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L zwykły art.238.2.1 - towarzyski
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ATOS (3)MartaNAROLSKA042,58
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
kj janowice
2ESTIM (74)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)052,68
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
3GRANDA (57)AnnaWOŹNA053,93
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
kj janowice
4SIR ENDOS (47)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)055,99
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Endos / Silesia
   Jarosław Szczuka / Cezary Cybulski
KJ Equest Łąck
5IZOLA (70)WeronikaPOLACZEK (JM.2001)059,10
   Koń Polski Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Dariusz Donderowicz
Bez przynależności klubowej
6P-ZOJKA (19)MonikaCZECHOWICZ061,67
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 00971 11 / gniada / Arianin / Paloma
   Fraszczyk Włodzimierz / Janusz Zuchora
KJ Arabika
7ECHO MK (25)SebastianBĄK064,10
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Carry Son / Echeveria / Landos
   Kucharski Marek / Kucharski Marek
BPK (LOD)
8DENDRYT (93)AdriannaOSTROWSKA064,51
   
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
9HORN W (66)AleksandraKOŃSKA (J.1999)065,42
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Turbud Elvis I/ Elvis KWPN / Harfa/ Harmoniusz sp.
   Rinaldo Kiecoń / Renata Kapuścińska
KJ Łąck
10WILMAR (63)LudwikaKRUSZEWSKA (J.1998)067,74
   Małopolska / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Rashim / Wilma
   SK Prudnik / Ludwika Kruszewska
Equest Łąck
11CASTINA (1)FelixKRUPPA069,83
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Stakkatol / none
   none / none
KJ Zbyszko
12LUCKY (43)MartaFISIAK071,87
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
13NIKOLA (58)EmiliaTRZCIŃSKA072,50
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / - / -
   - / -
kj janowice
14JOY OF LIFE (64)JudytaZIÓŁKOWSKA076,10
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
15HELLANIA (48)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)458,50
   Westfalska / GER / Klacz / 2006 / DE441411901306 / siwa / Corde Star / Hellana
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
16SEXMISJA (37)IzaMARKOWSKA471,78
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009590093105 / siwa / Corde / Sexicola
   Izabela Markowska / Izabela Markowska
JKS Salio
17W-CORINA (67)JoannaWOSZCZYNA476,38
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
18ARINO (60)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)580,79
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
19JAMES (59)JoannaGRABOWSKA867,16
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009580838008 / gniada / Landos II / Jurata / Firstgraf
   - / Joanna Grabowska
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
20SAN REMO ZK (9) OlgaSOROKINA872,12
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009590071112 / gniada / Nice Boy / Sajonara
   Kruk Zbigniew / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
21KANON (20)DariuszCHOBER872,34
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
KJ Janowice
22JASKIER (76)MariuszSTATKIEWICZ1252,48
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
23TOSKA (75)MagdalenaSTATKIEWICZ1276,18
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
24MAXIMUS ZK (55)JuliaPARADOWSKA (J.1999)1797,89
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
 JASPER (49)DagmaraKANAR (JM.2002)elim
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2009 / 616009530001509 / kasztanowata / Dżahil / Jaksa
   Daria Hinca / Joanna Tim-Kanar
KJ Equest Łąck
 JAREN (79)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)elim
   XX / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Royal Court / Jawna
   
ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:33
5/L
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1LARY (2)MyrzatSABITOV01170,41
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 / 007 61 02005 07 / ciemnogniada / Grand De La Cour / Lektyka
   Eugeniusz Kozioł / Myrzat Sabitov
KJ Janowice
2ZUZOU (5)PawełSTRZECHOWSKI01,51,568,07
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
3BORNEO (29)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)01,51,568,88
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Placido / Baronesse Piccadilly
   Witold Szydelko / Witold Szydelko
AGRO-AVES Gajewniki
4SARAGOSSA ZK (7)PaulinaJASSA01,51,569,18
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009590205811 / siwa / Dakar Z / / Sarasota / Enfield
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
5BORNEO (29)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)0,51,5269,37
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Placido / Baronesse Piccadilly
   Witold Szydelko / Witold Szydelko
AGRO-AVES Gajewniki
6CASTEL-L (31)JacekSTASIAK02270,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Conchita-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
7SWEET NOISE-M (24)MajaFRIEDMAN (JM.2003)02274,57
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
8BONA (80)AleksandraLOTA02,52,560,84
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
ŁKJ
9ŁOTSON (73)JoannaFLORCZAK03370,41
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
10PRIMA PRO (94)AdriannaOSTROWSKA0,52,5371,31
   Wlkp / Polska / klacz / 2011 / - / kara / Pro Savage / Pogonia
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
11ODYS-L (30)JacekSTASIAK0,52,5374,86
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / LESCIBARD-L / Orbita
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
12BONA (80)AleksandraLOTA0,533,557,01
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
ŁKJ
13QUANTO-J (10) OlgaSOROKINA03,53,567,65
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610091811 / kasztanowata / Cancoon / Colman / Quanta / Quantum
   Dariusz Juszczak / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
14DIEGO (65)ArletaKMITA0,533,571,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
Łódzki Klub Jezdziecki
15MYSZA (4)KlaudiaSIUCIŃSKA (JM.2001)03,53,572,32
   Konik Polski / POL / Klacz / 2004 / 616 999 59 05283 04 / inna / NN / NN
   - / Rafał Siuciński
ŁKJ
16MYSZA (4)KlaudiaSIUCIŃSKA (JM.2001)03,53,572,35
   Konik Polski / POL / Klacz / 2004 / 616 999 59 05283 04 / inna / NN / NN
   - / Rafał Siuciński
ŁKJ
17CYPRIANO (42)LauraBARAŃSKA (JM.2004)0,533,572,77
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
18DEMETER (95)AdriannaOSTROWSKA03,53,574,24
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / Siwa / Cantanis / Dusza
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
19LAZUR (81)MariaRZEPKOWSKA22474,15
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ
20ERMONA (44)ZuzannaBALD (J.1998)04,54,562,38
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
21HARNAŚ (54)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)0,55,5671,65
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
22NIRVANA (82)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)45989,09
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
ŁKJ
 LAZUR (81)MariaRZEPKOWSKAelim
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:35
6/P
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZUZOU (5)PawełSTRZECHOWSKI060,69026,28250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
2SZAFIRA (52)KlaudiaGÓRCZYŃSKA (J.1998)069,20028,28180 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610220311 / kara / Cascall / Catoki / Selena / Landjonker S
   Jerzy Jakubczak / Jerzy Jakubczak
KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
3ALCES (8)KarinaWOŹNIAK (J.1999)062,61029,62150 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
4JUST DO IT (69)PiotrNAWROCKI061,39029,86120 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610220411 / siwa / Fred / Colorado / Jamayka / Landjonker S
   Jakubczak Jerzy / Jakubczak Jerzy
KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
5CHRZEŚNIAK (46)AgnieszkaBROŻYNA060,48030,18100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
6CASTEL-L (31)JacekSTASIAK067,84031,2670 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Conchita-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
7LARY (2)MyrzatSABITOV069,32031,7650 PLN
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 / 007 61 02005 07 / ciemnogniada / Grand De La Cour / Lektyka
   Eugeniusz Kozioł / Myrzat Sabitov
KJ Janowice
8GRAND QUIDAM (11) AndreiSHALOHIN064,95032,1450 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
9ŁOTSON (73)JoannaFLORCZAK064,57034,59
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
10SALVATOR M (71)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)069,43035,10
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Zuzanna Kumorek
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
11LUCKY (43)MartaFISIAK069,24039,68
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
12GRANDA (57)AnnaWOŹNA069,41039,89
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   Nowa Wioska / Anna Woźna
kj janowice
13SARAGOSSA ZK (7)PaulinaJASSA071,68040,56
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009590205811 / siwa / Dakar Z / / Sarasota / Enfield
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
14JOY OF LIFE (64)JudytaZIÓŁKOWSKA075,79041,89
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
15CYPRIANO (42)LauraBARAŃSKA (JM.2004)070,24143,28
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
16ZINA (51)EwaSTRZECHOWSKA064,00431,70
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
17BIZU BIZU (50)PawełSTRZECHOWSKI064,07433,02
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
18ODYS-L (30)JacekSTASIAK067,68433,37
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / LESCIBARD-L / Orbita
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
19QUANTO-J (10) OlgaSOROKINA065,75437,33
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610091811 / kasztanowata / Cancoon / Colman / Quanta / Quantum
   Dariusz Juszczak / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
20INDIANA-UWE (15)JacekLASOTA064,34831,22
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
21ECHO MK (25)SebastianBĄK061,29837,75
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Carry Son / Echeveria / Landos
   Kucharski Marek / Kucharski Marek
BPK (LOD)
22NIRVANA (82)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)460,26
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
ŁKJ
23ESTIM (74)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)465,76
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
24WAGABUNDA PONY SPORT (39)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)468,84
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
25ATOS (3)MartaNAROLSKA470,17
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
kj janowice
26TOSKA (75)MagdalenaSTATKIEWICZ471,28
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
27HORN W (66)AleksandraKOŃSKA (J.1999)578,59
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Turbud Elvis I/ Elvis KWPN / Harfa/ Harmoniusz sp.
   Rinaldo Kiecoń / Renata Kapuścińska
KJ Łąck
28ERMONA (44)ZuzannaBALD (J.1998)890,30
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
29JASKIER (76)MariuszSTATKIEWICZ1664,69
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 DIEGO (65)ArletaKMITArez
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
Łódzki Klub Jezdziecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
450/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
78/43 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:37
7/N
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AZALIA (91)AdriannaOSTROWSKA064,28300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Ambrozja
   - / Aneta ostrowska
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2BOTOKS (53)VladimirZAYTSEV065,23230 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / 418180152606 / gniada / Balou du Rouet / Docenta
   Paul Schockemohle / Jarosław Kużawa
SKJ HORSEPROFI
3SWEET NOISE-M (24)SebastianBĄK065,70180 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
BPK (LOD)
4GOSTERA (72)TomaszKUMOREK067,70150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
5JUDSON (92)AdriannaOSTROWSKA075,10120 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Saganek / Judyta
   SK Walewice / Aneta Ostrowska
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
6ALCES (8)KarinaWOŹNIAK (J.1999)462,13
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
7JUST DO IT (69)PiotrNAWROCKI469,98
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009610220411 / siwa / Fred / Colorado / Jamayka / Landjonker S
   Jakubczak Jerzy / Jakubczak Jerzy
KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
8SZAFIRA (52)KlaudiaGÓRCZYŃSKA (J.1998)475,92
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610220311 / kara / Cascall / Catoki / Selena / Landjonker S
   Jerzy Jakubczak / Jerzy Jakubczak
KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
9BIZU BIZU (50)PawełSTRZECHOWSKI476,02
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
10ZINA (51)EwaSTRZECHOWSKA686,93
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
11CHRZEŚNIAK (46)AgnieszkaBROŻYNA867,07
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
12SALVATOR M (71)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)879,07
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Zuzanna Kumorek
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
13GERONIMO (61)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)982,50
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Andrzej Jaroszczyk
BKJ
14ARKANSAS (17)FelixKRUPPA983,79
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Arcygraf / Aza
   Marian Orlowski / Janusz Domanski
KJ Zbyszko
15GRAND QUIDAM (11) AndreiSHALOHIN1087,11
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
16INDIANA-UWE (15)JacekLASOTA1267,50
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
 FALCON (40)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)elim
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
 ROLEX (16)FelixKRUPPAelim
   SP / POL / Wałach / 2006 / PL616007520162906 / - / Himen / Rita
   Stadnina Koni Plekity / Felix Kruppa
KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:38
8/C
Data: 11-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GOSTERA (72)TomaszKUMOREK073,20400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2BOTOKS (53)VladimirZAYTSEV469,47
   OLD / GER / Wałach / 2006 / 418180152606 / gniada / Balou du Rouet / Docenta
   Paul Schockemohle / Jarosław Kużawa
SKJ HORSEPROFI
3ARKANSAS (17)FelixKRUPPA1280,63
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Arcygraf / Aza
   Marian Orlowski / Janusz Domanski
KJ Zbyszko
 PALMERA (35)AnitaSTAŃCZAKelim
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:39
9/OPEN
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA LOTAR (13)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)061,37
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
1DAKAR (14)AnnaCISZEWSKA060,04
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 / 616999590326809 / siwa / nn / nn
   nn / Anna Jasińska- Ciszewska
niezrzeszona
1FIONA (26)JulitaKOWALIK (JM.2004)056,58
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / tarantowata / Seigon / Fortuna
   Katarzyna Pęczkowska / Anna Kołdon
Bpk
1AMADEUSZ (78)AleksandraKOSTRZEWA (J.1998)057,50
   
   
JKS Moskit
1CZECZEN (56)MateuszMAĆCZAK064,16
   WLKP / POL / Wałach / 1997 / 616007590115397 / gniada / Larysz/ / Czeszka/
   Zbigniew Kosiński / Małgorzata Gołębiowska
SKJ HORSEPROFI
1ELISE (27)MajaDZIEL (JM.2001)052,39
   NN / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Stadnina Koni Starków / Anna Kołdon
Bpk
7HELGA (12)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)168,57
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
7CHANELL (36)IzaMARKOWSKA170,76
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Landor / Charyzma
   IreneuszĆwik / Izabela Markowska
JKS Salio
9GRACJA (84)DorotaRAKOWSKA454,06
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
9AMADEUSZ (78)AleksandraKOSTRZEWA (J.1998)456,95
   
   
JKS Moskit
 CHANELL (36)IzaMARKOWSKAelim
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Landor / Charyzma
   IreneuszĆwik / Izabela Markowska
JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:40
10/OPEN
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyki
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1HELGA (12)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)063,083,08
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2ELISE (27)MajaDZIEL (JM.2001)056,783,22
   NN / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Stadnina Koni Starków / Anna Kołdon
Bpk
3MARCO (77)AlicjaKOSTRZEWA157,702,3
   SP / Polska / ogier / 2012 / - / gniada / Liberado / Macciavella
   - / Strzyż Marek
JKS Moskit
4GRACJA (84)DorotaRAKOWSKA163,933,93
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
5JASPER (49)DagmaraKANAR (JM.2002)155,084,92
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2009 / 616009530001509 / kasztanowata / Dżahil / Jaksa
   Daria Hinca / Joanna Tim-Kanar
KJ Equest Łąck
6FIONA (26)JulitaKOWALIK (JM.2004)253,356,65
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / tarantowata / Seigon / Fortuna
   Katarzyna Pęczkowska / Anna Kołdon
Bpk
7CZECZEN (56)MateuszMAĆCZAK375,4315,43
   WLKP / POL / Wałach / 1997 / 616007590115397 / gniada / Larysz/ / Czeszka/
   Zbigniew Kosiński / Małgorzata Gołębiowska
SKJ HORSEPROFI
8DAKAR (14)AnnaCISZEWSKA463,663,66
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2009 / 616999590326809 / siwa / nn / nn
   nn / Anna Jasińska- Ciszewska
niezrzeszona
 PASJONATA LOTAR (13)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)elim
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:41
11/LL
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyki
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1HELLANIA (48)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)069,590,59
   Westfalska / GER / Klacz / 2006 / DE441411901306 / siwa / Corde Star / Hellana
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
2SIR ENDOS (47)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)066,882,12
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Endos / Silesia
   Jarosław Szczuka / Cezary Cybulski
KJ Equest Łąck
3SAN REMO ZK (9) OlgaSOROKINA072,793,79
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009590071112 / gniada / Nice Boy / Sajonara
   Kruk Zbigniew / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
4PORTOS (18)AgnieszkaWIECZOREK073,734,73
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 0085 07 / ciemnogniada / Pas / Pociecha
   Pietkiewicz Grzegorz, ul. Leśna 1, 82-420 Ryjewo / Agnieszka Wieczorek
KJ Arabika
5WILLA NOVA (22)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)168,200,8
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009590045704 / kasztanowata / Scandic / Willa
   Piotr Wiese / Renata Michalska
BPK (LOD)
6JASPER (49)DagmaraKANAR (JM.2002)275,316,31
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2009 / 616009530001509 / kasztanowata / Dżahil / Jaksa
   Daria Hinca / Joanna Tim-Kanar
KJ Equest Łąck
7PRIMA (41)LauraBARAŃSKA (JM.2004)289,0720,07
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
 MARCO (77)AlicjaKOSTRZEWAelim
   SP / Polska / ogier / 2012 / - / gniada / Liberado / Macciavella
   - / Strzyż Marek
JKS Moskit
 GENF (86)MarekMURLIKIEWICZelim
   BWP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Cadillac Van De Helle / Kannelle Z
   - / Andrzej Kubik
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:42
12/L
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - L zwykły art.238.2.1 - towarzyski
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SIR ENDOS (47)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)045,68
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Endos / Silesia
   Jarosław Szczuka / Cezary Cybulski
KJ Equest Łąck
2HELLANIA (48)AnnaLEMAŃSKA (J.2000)047,28
   Westfalska / GER / Klacz / 2006 / DE441411901306 / siwa / Corde Star / Hellana
   Marek Romanowski / Cezary Lemański
KJ Equest Łąck
3ESTIM (74)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)048,77
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
4HOTREX (23)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)049,84
   NN / POL / Wałach / 2006 / - / - / NN / NN
   NN / Rafał Janiszewski
BPK (LOD)
5PORTOS (18)AgnieszkaWIECZOREK053,98
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 0085 07 / ciemnogniada / Pas / Pociecha
   Pietkiewicz Grzegorz, ul. Leśna 1, 82-420 Ryjewo / Agnieszka Wieczorek
KJ Arabika
6TOSKA (75)MagdalenaSTATKIEWICZ054,55
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
7MAESTRO (45)KarolinaKRYCZKA (J.1998)060,33
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Cyprys / Miranda
   Mirosław Sadowski / Marcin Kryczka
ŁKJ
8WILLA NOVA (22)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)061,05
   SP / POL / Klacz / 2004 / POL009590045704 / kasztanowata / Scandic / Willa
   Piotr Wiese / Renata Michalska
BPK (LOD)
9DENDRYT (93)AdriannaOSTROWSKA061,15
   
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
10LUCKY (43)MartaFISIAK061,97
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
11ARINO (60)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)072,05
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
12JASKIER (76)MariuszSTATKIEWICZ456,10
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
13JAMES (59)JoannaGRABOWSKA464,27
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009580838008 / gniada / Landos II / Jurata / Firstgraf
   - / Joanna Grabowska
Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
14SAN REMO ZK (9) OlgaSOROKINA472,98
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009590071112 / gniada / Nice Boy / Sajonara
   Kruk Zbigniew / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
15JAREN (79)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)889,45
   XX / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Royal Court / Jawna
   
ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:44
13/L
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1PRIMA PRO (94)AdriannaOSTROWSKA069,270,27
   Wlkp / Polska / klacz / 2011 / - / kara / Pro Savage / Pogonia
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2SWEET NOISE-M (24)MajaFRIEDMAN (JM.2003)068,500,5
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
3CASTEL-L (31)JacekSTASIAK068,180,82
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Conchita-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
4QUANTO-J (10) OlgaSOROKINA067,981,02
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610091811 / kasztanowata / Cancoon / Colman / Quanta / Quantum
   Dariusz Juszczak / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
5ŁOTSON (73)JoannaFLORCZAK067,591,41
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
6CYPRIANO (42)LauraBARAŃSKA (JM.2004)070,721,72
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
7HOTREX (23)GabrielaJANISZEWSKA (JM.2003)071,392,39
   NN / POL / Wałach / 2006 / - / - / NN / NN
   NN / Rafał Janiszewski
BPK (LOD)
8SARAGOSSA ZK (7)PaulinaJASSA066,322,68
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009590205811 / siwa / Dakar Z / / Sarasota / Enfield
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
9BORNEO (29)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)066,162,84
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Placido / Baronesse Piccadilly
   Witold Szydelko / Witold Szydelko
AGRO-AVES Gajewniki
10HORN W (66)AleksandraKOŃSKA (J.1999)065,763,24
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Turbud Elvis I/ Elvis KWPN / Harfa/ Harmoniusz sp.
   Rinaldo Kiecoń / Renata Kapuścińska
KJ Łąck
11MAXIMUS ZK (55)JuliaPARADOWSKA (J.1999)065,753,25
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
12JOY OF LIFE (64)JudytaZIÓŁKOWSKA072,713,71
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
13OKAZ (6)IrenaLAPRUS065,073,93
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2008 / POL 999 67 00680 08 / kasztanowata / Konig Sobieski / Olimpia
   Ryszard Michał Kowalik / Irena Laprus
KJ Arabika
14SEXMISJA (37)IzaMARKOWSKA063,545,46
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009590093105 / siwa / Corde / Sexicola
   Izabela Markowska / Izabela Markowska
JKS Salio
15DIEGO (65)ArletaKMITA063,385,62
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
Łódzki Klub Jezdziecki
16MAESTRO (45)KarolinaKRYCZKA (J.1998)060,708,3
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Cyprys / Miranda
   Mirosław Sadowski / Marcin Kryczka
ŁKJ
17JAREN (79)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)060,698,31
   XX / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Royal Court / Jawna
   
ŁKJ
18NIRVANA (82)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)056,6412,36
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
ŁKJ
19W-CORINA (67)JoannaWOSZCZYNA169,940,94
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
20ODYS-L (30)JacekSTASIAK171,192,19
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / LESCIBARD-L / Orbita
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
21ERMONA (44)ZuzannaBALD (J.1998)257,7111,29
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
22LEONARDO ZOF (87)KrzysztofMIKOŁAJCZYK295,3926,39
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
23DEMETER (95)AdriannaOSTROWSKA687,5118,51
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / Siwa / Cantanis / Dusza
   
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
 WILMAR (63)LudwikaKRUSZEWSKA (J.1998)elim
   Małopolska / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Rashim / Wilma
   SK Prudnik / Ludwika Kruszewska
Equest Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:45
13a/L
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13a - L licencyjny
(Competition No 13a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
 IZOLA (70)WeronikaPOLACZEK (JM.2001)nie zaliczony
   Koń Polski Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Dariusz Donderowicz
Bez przynależności klubowej
 OKAZ (6)IrenaLAPRUSnie zaliczony
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2008 / POL 999 67 00680 08 / kasztanowata / Konig Sobieski / Olimpia
   Ryszard Michał Kowalik / Irena Laprus
KJ Arabika
 IZOLA (70)WeronikaPOLACZEK (JM.2001)nie zaliczony
   Koń Polski Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Dariusz Donderowicz
Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:46
14/P
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRZEŚNIAK (46)AgnieszkaBROŻYNA049,47250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
2ALCES (8)KarinaWOŹNIAK (J.1999)050,26180 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3BIZU BIZU (50)PawełSTRZECHOWSKI052,93150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
4CASTEL-L (31)JacekSTASIAK054,49120 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Conchita-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
5DIEGO (65)ArletaKMITA058,12100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Fuego Du Prelet s.f / Dunkierka sp
   SK Walewice / Brak
Łódzki Klub Jezdziecki
6HAWANA (68)KamilaBYSTRZEJEWSKA059,8470 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
BKJ
7LUCKY (43)MartaFISIAK060,8250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
8NIRVANA (82)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)060,94
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
ŁKJ
9ECHO MK (25)SebastianBĄK065,70
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Carry Son / Echeveria / Landos
   Kucharski Marek / Kucharski Marek
BPK (LOD)
10CASTINA (1)FelixKRUPPA172,91
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Stakkatol / none
   none / none
KJ Zbyszko
11FARAON (38)OlgaBECK174,05
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Marino / Falabella
   - / Urszula Beck
Jantar Stryków
12INDIANA-UWE (15)JacekLASOTA451,36
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
13GRAND QUIDAM (11) AndreiSHALOHIN460,43
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
14ODYS-L (30)JacekSTASIAK461,91
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / LESCIBARD-L / Orbita
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
Łódzki Klub Jeździecki
15ŁOTSON (73)JoannaFLORCZAK462,29
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
16ZUZOU (5)PawełSTRZECHOWSKI466,80
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
17HARNAŚ (54)TomaszPARADOWSKI859,36
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
18ZINA (51)EwaSTRZECHOWSKA867,41
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
19QUANTO-J (10) OlgaSOROKINA869,27
   SP / POL / Ogier / 2012 / 616009610091811 / kasztanowata / Cancoon / Colman / Quanta / Quantum
   Dariusz Juszczak / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
20CYPRIANO (42)LauraBARAŃSKA (JM.2004)869,76
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
21SARAGOSSA ZK (7)PaulinaJASSA869,96
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009590205811 / siwa / Dakar Z / / Sarasota / Enfield
   Zbigniew Kruk / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
22FALCON (40)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)870,20
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
23JOY OF LIFE (64)JudytaZIÓŁKOWSKA1076,50
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
24ESTIM (74)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)1256,16
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
25TOSKA (75)MagdalenaSTATKIEWICZ1268,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
26ERMONA (44)ZuzannaBALD (J.1998)1284,11
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
27LEONARDO ZOF (87)KrzysztofMIKOŁAJCZYK1895,49
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
28JASKIER (76)MariuszSTATKIEWICZ2062,75
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
29HORN W (66)AleksandraKOŃSKA (J.1999)2191,69
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Turbud Elvis I/ Elvis KWPN / Harfa/ Harmoniusz sp.
   Rinaldo Kiecoń / Renata Kapuścińska
KJ Łąck
 MAXIMUS ZK (55)JuliaPARADOWSKA (J.1999)elim
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
 W-CORINA (67)JoannaWOSZCZYNAelim
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:48
15/N
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GOSTERA (72)TomaszKUMOREK055,97030,31300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2BOTOKS (53)VladimirZAYTSEV047,38032,61230 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / 418180152606 / gniada / Balou du Rouet / Docenta
   Paul Schockemohle / Jarosław Kużawa
SKJ HORSEPROFI
3ROLEX (16)FelixKRUPPA049,71033,78180 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / PL616007520162906 / - / Himen / Rita
   Stadnina Koni Plekity / Felix Kruppa
KJ Zbyszko
4GRAND QUIDAM (11) AndreiSHALOHIN055,49034,59150 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331568908 / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Goldica / Golden Grannus
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
FKJ Zbyszko
5FARAON (38)OlgaBECK054,38036,19120 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Marino / Falabella
   - / Urszula Beck
Jantar Stryków
6ALCES (8)KarinaWOŹNIAK (J.1999)047,10543,11
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
7BIZU BIZU (50)PawełSTRZECHOWSKI050,37835,44
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
8HAWANA (68)KamilaBYSTRZEJEWSKA446,71
   SP / POL / Klacz / 2003 / 616009590248003 / kasztanowata / Donnerlord L / Hakne
   Bogdan Lęczner / Kamila Bystrzejewska
BKJ
9SWEET NOISE-M (24)SebastianBĄK450,33
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
BPK (LOD)
10ZINA (51)EwaSTRZECHOWSKA450,58
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
11ZUZOU (5)PawełSTRZECHOWSKI450,99
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
12ECHO MK (25)SebastianBĄK452,00
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Carry Son / Echeveria / Landos
   Kucharski Marek / Kucharski Marek
BPK (LOD)
13GERONIMO (61)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)453,81
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Andrzej Jaroszczyk
BKJ
14SALVATOR M (71)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)453,92
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Zuzanna Kumorek
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
15CHRZEŚNIAK (46)AgnieszkaBROŻYNA846,92
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
16ARKANSAS (17)FelixKRUPPA852,00
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Arcygraf / Aza
   Marian Orlowski / Janusz Domanski
KJ Zbyszko
17INDIANA-UWE (15)JacekLASOTA1649,29
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
18HARNAŚ (54)TomaszPARADOWSKI1759,50
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
330/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
57/43 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.06.2016
Wydruk: 12-06-2016 16:26:49
16/C
Data: 12-06-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PALMERA (35)AnitaSTAŃCZAK076,38400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2001 / 12181 / ciemnogniada / Landos I / Psota / Jesion
   Urszula Farysej / Anita Stańczak
JKS Salio Besiekierz Rudny
2BOTOKS (53)VladimirZAYTSEV076,70300 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2006 / 418180152606 / gniada / Balou du Rouet / Docenta
   Paul Schockemohle / Jarosław Kużawa
SKJ HORSEPROFI
3JUDSON (92)AdriannaOSTROWSKA077,88
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Saganek / Judyta
   SK Walewice / Aneta Ostrowska
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
4GOSTERA (72)TomaszKUMOREK473,40
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
5ARKANSAS (17)FelixKRUPPA483,76
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Arcygraf / Aza
   Marian Orlowski / Janusz Domanski
KJ Zbyszko
6ROLEX (16)FelixKRUPPA879,25
   SP / POL / Wałach / 2006 / PL616007520162906 / - / Himen / Rita
   Stadnina Koni Plekity / Felix Kruppa
KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
88 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sylwia Bogacz
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com