Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:18
1/OPEN
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELGA (31)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)068,14
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2CASCAYA (10)MaciejKOSTRZEWSKI470,67
   OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
3BARBAKAN (42)OliwiaKOSMA (Mł.2005)577,47
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL 009 69 00952 01 / kara / Burgund / Bajka
   Walczak Henryk / Zuchora Janusz
brak
4STRZAŁKA (41)DawidKOTECKI (JM.2004)683,89
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / POL 999 63 03086 04 / srokata / NN / NN
   Nieznany / Zuchora Janusz
brak
5GEWALIA (19)PaulinaGRACZYK (JM.2003)861,62
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada / NN / NN
   NN / Monika Fojtuch
BPK
6BARBAKAN (42)MalenaKOTECKA (Mł.2007)1097,80
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL 009 69 00952 01 / kara / Burgund / Bajka
   Walczak Henryk / Zuchora Janusz
brak
7PASJONATA LOTAR (30)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)1393,65
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:19
2/OPEN
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1HELGA (31)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)067,863,14
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2ESKORTEZA (37)MilenaBIAŁOBRZEWSKA062,248,76
   Małopolska / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Awans / Eskapada
   SK Janów Podlaski / Milena Białobrzewska
horseprofi
3KOSSAK HIPPICA (8)ZbigniewKOSTRZEWSKI170,930,07
   OS / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Kannan / Conchita Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
4CASCAYA (10)MaciejKOSTRZEWSKI171,130,13
   OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
5GEWALIA (19)PaulinaGRACZYK (JM.2003)169,681,32
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada / NN / NN
   NN / Monika Fojtuch
BPK
6SZASTER (52)MałgorzataKRAWCZYK271,910,91
   PKSP / POL / Wałach / 2008 / POL 616 009 54 01227 08 / gniada / SIR BALISCO / SZAKI
   Stadnina Koni Ochaby / Ewa Kusideł
SKJ HORSEPROFI
7STRZAŁKA (41)DawidKOTECKI (JM.2004)371,670,67
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / POL 999 63 03086 04 / srokata / NN / NN
   Nieznany / Zuchora Janusz
brak
 PASJONATA LOTAR (30)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)elim
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:20
3/LL
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PAŹ (45)JoannaJÓŹWIK (JM.2001)080,34
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / siwa / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
bpk
1PRIMA (28)LauraBARAŃSKA (JM.2004)067,21
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
1GACEK (64)KamilaPLESKACZ062,57
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Demetrios / Godilo
   Lingo Mirosław / Jacek Rode
JKS Equita Świętochów
1DECORDA (59)MajaRUPRECHT072,62
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Corde / Daria
   - / Maja Ruprecht
bpk
1IZOLA (54)JoannaWOSZCZYNA070,46
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Joanna Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
1EUFRAT (75)AgataBUGAŁA078,86
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / skarogniada / Dresk / Euterpa
   - / Piotr Bugała
BPK
1KENNEDY HIPPICA (9)ZbigniewKOSTRZEWSKI074,24
   OS / POL / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Kannan / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
8UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (1)AntoniSZMYTKA (J.2000)474,74
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
8GACEK (64)KamilaPLESKACZ470,80
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Demetrios / Godilo
   Lingo Mirosław / Jacek Rode
JKS Equita Świętochów
8CUBUS (38)KarolinaŚWIĄCIK469,96
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Canto / Hanterka
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
11BRAZYLIA (39)AgnieszkaGALIŃSKA870,96
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540027506 / gniada / San / Bastia
   Bogdan Wachelka / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
11KENNEDY HIPPICA (9)ZbigniewKOSTRZEWSKI874,59
   OS / POL / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Kannan / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
13EUFRAT (75)AgataBUGAŁA1991,21
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / skarogniada / Dresk / Euterpa
   - / Piotr Bugała
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:21
4/L
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L Zwykły art.238.2.1 - towarzyski
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KALINA (66)JacekRODE052,57
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Iloczyn / Kler / Hower
   - / Jacek Rode
Klub Jeździecki Białystok
2UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (1)AntoniSZMYTKA (J.2000)055,00
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
3HUNCWOT (67)MarekPAWLUCZUK055,43
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Come Back II / Cor De La Bryere / Halka / Loxley
   Janusz Kosek / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
4ESTIM (49)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)059,11
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
5PAŹ (45)JoannaJÓŹWIK (JM.2001)064,78
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / siwa / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
bpk
6QUATTRO HIPPICA (12)MaciejKOSTRZEWSKI066,05
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
7DECORDA (59)MajaRUPRECHT066,74
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Corde / Daria
   - / Maja Ruprecht
bpk
8BRAZYLIA (39)AgnieszkaGALIŃSKA068,10
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540027506 / gniada / San / Bastia
   Bogdan Wachelka / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
9IZOLA (54)JoannaWOSZCZYNA463,68
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Joanna Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
10PRINCE POL-SMAK (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)463,92
   Westfalski / POL / Wałach / 1997 / - / siwa / Pontifex / Funkchen
   niemcy / Henryk Barda
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
11CUBUS (38)KarolinaŚWIĄCIK468,63
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Canto / Hanterka
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
12BARONESSE LADY CON CALMA (83)MaciejPEKANIEC469,67
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Con Calma / Baronesse Picadylly
   Witold Szydelko / Witold Szydełko
Agro-Aves Gajewniki
13MAXIMUS ZK (51)JuliaPARADOWSKA (J.1999)472,17
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
14LUCKY (23)MartaFISIAK472,29
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
15IL DE FONSE (22)AnetaKLAWE475,31
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Corrado boy / Isna
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
Agro Aves Gajewniki
16JOY OF LIFE (18)JudytaZIÓŁKOWSKA476,87
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
17KASKADERKA (78)MaciejPEKANIEC872,84
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
18GRACJA (88)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)876,86
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
19PUERTO RICO (48)MałgorzataSZKUDLAREK26121,46
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
Bogusławicki Klub Jeździecki
 NADŻAF (17)KlaudiaCIPIURelim
   MŁP / POL / Wałach / 2007 / 12693 / gniada / Łyskacz / Niobe
   Piotr Kmieciak / Piotr Kmieciak
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:22
5/L
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L Szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1ŁOTSON (63)JoannaFLORCZAK02271,37
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
2ARINO (33)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)02274,82
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
3LAZUR (71)MariaRZEPKOWSKA0,522,568,80
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ
4ELIXIR DE LA ESPERANCE (2)AntoniSZMYTKA (J.2000)0,522,569,86
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
5E-MAIL (72)VickyZYCH (J.1999)0,522,572,42
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
Łódzki Klub Jeździecki
6GRACJA (88)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)0,522,574,53
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
7ELIXIR DE LA ESPERANCE (2)AntoniSZMYTKA (J.2000)03366,50
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
8LAZUR (71)MariaRZEPKOWSKA0,52,5371,84
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ
9SWEET NOISE-M (34)MajaFRIEDMAN (JM.2003)03377,82
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
10ORLEAN (44)AgataMARSZAŁEK0,533,568,95
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / 007600113206 / gniada / Okruch / Odwet / Osnowa / Opacz
   Małgorzata Harms / Paweł Podedworny
Łódzki KJ
11CYPRIANO (29)LauraBARAŃSKA (JM.2004)0,544,572,09
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
12ERMONA (53)ZuzannaBALD (J.1998)1,534,584,14
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
13GRASSO (13)JolantaWRZOS0,54,5574,80
   Oldenburg / GER / Wałach / 1997 / - / siwa / Granulit / Lexa
   brak / Paweł Binek
Bogusławicki Klub Jeździecki
14ORLEAN (44)AgataMARSZAŁEK14,55,572,92
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / 007600113206 / gniada / Okruch / Odwet / Osnowa / Opacz
   Małgorzata Harms / Paweł Podedworny
Łódzki KJ
15GRASSO (13)JolantaWRZOS05,55,576,28
   Oldenburg / GER / Wałach / 1997 / - / siwa / Granulit / Lexa
   brak / Paweł Binek
Bogusławicki Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:24
6/P
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P Zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUNCWOT (67)MarekPAWLUCZUK058,05250 PLN
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Come Back II / Cor De La Bryere / Halka / Loxley
   Janusz Kosek / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2DAMAI (68)KamilaPLESKACZ061,33200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Indoctro / Naika / Concorde
   E. Reyrink / Kamila Pleskacz
JKS Equita Świętochów
3WAGABUNDA PONY SPORT (26)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)062,32150 PLN
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
4SWEET NOISE-M (34)MajaFRIEDMAN (JM.2003)064,20120 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
5MAXIMUS ZK (51)JuliaPARADOWSKA (J.1999)067,85100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
6LUCKY (23)MartaFISIAK069,4880 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
7JOY OF LIFE (18)JudytaZIÓŁKOWSKA072,9150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
8LIZA (61)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)073,9150 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007611156003 / gniada / Asceta / Latorośl
   i / Michał Rynowiecki
olmet ostsped
9ERMONA (53)ZuzannaBALD (J.1998)076,2650 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
10DOLORES M (60)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)076,78
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690010209 / gniada / Le Voltaire / Darda
   Maras Adam / Jasmina Dmyszewicz
olmet ostsped
11ŁOTSON (63)JoannaFLORCZAK454,08
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
12CHRZEŚNIAK (58)AgnieszkaBROŻYNA454,79
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
13BORA (87)PatrykMORDAKA (J.2000)456,34
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
BKJ
14PRINCE POL-SMAK (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)457,83
   Westfalski / POL / Wałach / 1997 / - / siwa / Pontifex / Funkchen
   niemcy / Henryk Barda
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
15DIONIZOS (81)MaciejPEKANIEC458,16
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
Agro-Aves Gajewniki
16BELLA DONNA (82)MaciejPEKANIEC463,12
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
17KAMELIA (79)MaciejPEKANIEC468,26
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
18ZUZOU (14)PawełSTRZECHOWSKI470,86
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
19CYPRIANO (29)LauraBARAŃSKA (JM.2004)470,89
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
20E-MAIL (72)VickyZYCH (J.1999)474,60
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
Łódzki Klub Jeździecki
21ZINA (16)EwaSTRZECHOWSKA477,59
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
22AZAMIR (69)KamilaPLESKACZ856,37
   M / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Emir / Azalia
   Łój Aleksander / Kamila Pleskacz
JKS Equita Świętochów
23FARAON (36)OlgaBECK864,17
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Marino / Falabella
   - / Urszula Beck
Jantar Stryków
24ZHIN ZHIN (65)JacekRODE865,03
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Phin Phin / Hatrina / Cassis
   G J W Lensink / Jacek Rode
Klub Jeździecki Białystok
25BIZU BIZU (15)PawełSTRZECHOWSKI865,41
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
26SZUN (20)SylwesterMAJDZIŃSKI865,67
   NN / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   POL / Sylwester Majdziński
Tuszyński KJ Garbówek
27ARINO (33)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)1189,69
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
28ESTIM (49)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)1265,88
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
29KALINA (66)JacekRODE1266,04
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Iloczyn / Kler / Hower
   - / Jacek Rode
Klub Jeździecki Białystok
30FINLANDIA (86)PatrykMORDAKA (J.2000)1693,72
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
BKJ
31SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)24123,92
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
32HARNAŚ (50)TomaszPARADOWSKI2996,22
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
 QUATTRO HIPPICA (12)MaciejKOSTRZEWSKIelim
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
 PUERTO RICO (48)MałgorzataSZKUDLAREKrez
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
Bogusławicki Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:25
7/N
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZUZOU (14)PawełSTRZECHOWSKI056,50029,68300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
2BORA (87)PatrykMORDAKA (J.2000)050,40423,07250 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
BKJ
3WHO KNOWS (62)MarekPAWLUCZUK048,67424,83200 PLN
   HAN. / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Escudo I / Espri / Romina Rose / Legal Legend
   - / Monika Sliwinska
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
4GOSTERA (55)TomaszKUMOREK058,96425,67150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
5SZAMAN HIPPICA (7)ZbigniewKOSTRZEWSKI056,94426,99100 PLN
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
6SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)053,64429,08
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
7SALVATOR M (56)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)056,99431,31
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Zuzanna Kumorek
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
8ROMA (35)SebastianBĄK058,12435,81
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Analog / Rosocha
   Tomasz Beata / Sebastian Bąk Monika Fojtuch
BPK (LOD)
9DOLORES M (60)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)060,101551,28
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690010209 / gniada / Le Voltaire / Darda
   Maras Adam / Jasmina Dmyszewicz
olmet ostsped
10ZINA (16)EwaSTRZECHOWSKA051,691863,37
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
11SZUN (20)SylwesterMAJDZIŃSKI450,69
   NN / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / Elf / Szleja
   POL / Sylwester Majdziński
Tuszyński KJ Garbówek
12FOKUS (21)SylwesterMAJDZIŃSKI451,09
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007590086902 / ciemnogniada / Harwest / Indoctro / Flora / Step
   Rafał Krzyżański / Sylwester Majdziński
Tuszyński KJ Garbówek
13FALCON (27)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)451,42
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
14SOPRANO HIPPICA (11)MaciejKOSTRZEWSKI458,82
   OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
15DAMAI (68)MarekPAWLUCZUK851,19
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Indoctro / Naika / Concorde
   E. Reyrink / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
16BIZU BIZU (15)PawełSTRZECHOWSKI854,71
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
17AZAMIR (69)KamilaPLESKACZ1252,35
   M / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Emir / Azalia
   Łój Aleksander / Kamila Pleskacz
JKS Equita Świętochów
 FARAON (36)OlgaBECKelim
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Marino / Falabella
   - / Urszula Beck
Jantar Stryków
 LIZA (61)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)rez
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007611156003 / gniada / Asceta / Latorośl
   i / Michał Rynowiecki
olmet ostsped
 CHRZEŚNIAK (58)AgnieszkaBROŻYNArez
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
390/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/40 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:26
8/C
Data: 2016-07-02
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SZAMAN HIPPICA (7)ZbigniewKOSTRZEWSKI058,88027,48400 PLN
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
2SOPRANO HIPPICA (11)MaciejKOSTRZEWSKI061,82428,32300 PLN
   OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
3WHO KNOWS (62)MarekPAWLUCZUK447,24
   HAN. / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Escudo I / Espri / Romina Rose / Legal Legend
   - / Monika Sliwinska
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
4ROMA (35)SebastianBĄK863,38
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Analog / Rosocha
   Tomasz Beata / Sebastian Bąk Monika Fojtuch
BPK (LOD)
5GOSTERA (55)TomaszKUMOREK1259,12
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
6ZHIN ZHIN (65)MarekPAWLUCZUK1645,05
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Phin Phin / Hatrina / Cassis
   G J W Lensink / Jacek Rode
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
390/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
67/40 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:27
9/OPEN
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELGA (31)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)057,63
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2PASJONATA LOTAR (30)MajaFRIEDMAN (JM.2003)862,22
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
bpk
 CONOR (77)PatrykGÓRECKI (JM.2004)elim
   XX / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Professional (IRE) / Cortessa
   Marian Pokrywka / Anna Górecka
bpk
 CONOR (77)PatrykGÓRECKI (JM.2004)elim
   XX / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Professional (IRE) / Cortessa
   Marian Pokrywka / Anna Górecka
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:28
10/OPEN
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - OPEN 80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELGA (31)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)058,05
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
1KOSSAK HIPPICA (8)ZbigniewKOSTRZEWSKI064,10
   OS / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Kannan / Conchita Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
1BONITA (73)KatarzynaKAPSZEWICZ058,51
   Małopolska / Polska / klacz / 2012 / - / skarogniada / San Moritz / Bola
   - / ŁKJ
ŁKJ
1GEWALIA (19)PaulinaGRACZYK (JM.2003)063,37
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada / NN / NN
   NN / Monika Fojtuch
BPK
1ESKORTEZA (37)MilenaBIAŁOBRZEWSKA053,76
   Małopolska / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Awans / Eskapada
   SK Janów Podlaski / Milena Białobrzewska
horseprofi
1GENF (76)MarekMURLIKIEWICZ054,56
   BWP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Cadillac Van De Helle / Kannelle Z
   - / Andrzej Kubik
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
7SZASTER (52)MałgorzataKRAWCZYK464,40
   PKSP / POL / Wałach / 2008 / POL 616 009 54 01227 08 / gniada / SIR BALISCO / SZAKI
   Stadnina Koni Ochaby / Ewa Kusideł
SKJ HORSEPROFI
7KOSSAK HIPPICA (8)ZbigniewKOSTRZEWSKI462,23
   OS / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Kannan / Conchita Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
7CASCAYA (10)MaciejKOSTRZEWSKI461,30
   OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
10CASCAYA (10)MaciejKOSTRZEWSKI777,11
   OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
11SZASTER (52)MałgorzataKRAWCZYK1176,96
   PKSP / POL / Wałach / 2008 / POL 616 009 54 01227 08 / gniada / SIR BALISCO / SZAKI
   Stadnina Koni Ochaby / Ewa Kusideł
SKJ HORSEPROFI
12PASJONATA LOTAR (30)MajaFRIEDMAN (JM.2003)1266,49
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
bpk
13ESKORTEZA (37)MilenaBIAŁOBRZEWSKA1785,14
   Małopolska / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Awans / Eskapada
   SK Janów Podlaski / Milena Białobrzewska
horseprofi

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:29
11/LL
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL 90 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IWA (4)AgataKOPERA056,13
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009590223203 / kasztanowata / Wisol/ / Irka/
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
1KENNEDY HIPPICA (9)ZbigniewKOSTRZEWSKI069,96
   OS / POL / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Kannan / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
1KENNEDY HIPPICA (9)ZbigniewKOSTRZEWSKI068,06
   OS / POL / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Kannan / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
1BONITA (73)KatarzynaKAPSZEWICZ067,11
   Małopolska / Polska / klacz / 2012 / - / skarogniada / San Moritz / Bola
   - / ŁKJ
ŁKJ
1GENF (76)MarekMURLIKIEWICZ061,43
   BWP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Cadillac Van De Helle / Kannelle Z
   - / Andrzej Kubik
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6GEWALIA (19)PaulinaGRACZYK (JM.2003)465,93
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada / NN / NN
   NN / Monika Fojtuch
BPK
6EUFRAT (75)AgataBUGAŁA470,75
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / skarogniada / Dresk / Euterpa
   - / Piotr Bugała
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:30
12/L
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - L zwykły art.238.2.1 - towarzyski
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GACEK (64)KamilaPLESKACZ063,14
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Demetrios / Godilo
   Lingo Mirosław / Jacek Rode
JKS Equita Świętochów
2LUCKY (23)MartaFISIAK064,99
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
3LAZUR (71)MariaRZEPKOWSKA463,98
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ
4DECORDA (59)MajaRUPRECHT1182,63
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Corde / Daria
   - / Maja Ruprecht
bpk
5EUFRAT (75)AgataBUGAŁA1268,90
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / skarogniada / Dresk / Euterpa
   - / Piotr Bugała
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:31
13/L
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L zwykły art.238.2.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (1)AntoniSZMYTKA (J.2000)049,28
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
2ŁOTSON (63)JoannaFLORCZAK053,12
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
3SWEET NOISE-M (34)MajaFRIEDMAN (JM.2003)053,19
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
4HUNCWOT (67)MarekPAWLUCZUK053,35
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Come Back II / Cor De La Bryere / Halka / Loxley
   Janusz Kosek / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
5QUATTRO HIPPICA (12)MaciejKOSTRZEWSKI059,41
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
6PRIMA (28)LauraBARAŃSKA (JM.2004)062,56
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
7BURBON (43)KajetanPODEDWORNY063,56
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Weteran / Bochnia
   - / Paweł Podedworny
Łódzki KJ
8ARINO (33)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)067,72
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
9ESTIM (49)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)451,58
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
10IWA (4)AgataKOPERA452,93
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009590223203 / kasztanowata / Wisol/ / Irka/
   - / Mateusz Kroc
CSJ Equestro Łódź
11TOSKA (46)MariuszSTATKIEWICZ456,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
12CORDOBA (24)NataliaSNYCERZ456,55
   SP / POL / Klacz / 17.02.2003 / POL009611016703 / kasztanowata / Diades / Corsa
   R.S.P.KOTLIN / Artur Stasiczka
Łódzki Klub Jeździecki
13GRACJA (88)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)461,75
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
14BROADWAY (25)NataliaSNYCERZ463,92
   Wielkopolska / POL / Wałach / 03.12.2004 / POL007611312704 / kasztanowata / Harter / Brenda
   R.S.P.KOTLIN / Natalia Snycerz
Łódzki Klub Jeździecki
15ERMONA (53)ZuzannaBALD (J.1998)466,30
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
16E-MAIL (72)VickyZYCH (J.1999)492,99
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
Łódzki Klub Jeździecki
17NADŻAF (17)KlaudiaCIPIUR864,89
   MŁP / POL / Wałach / 2007 / 12693 / gniada / Łyskacz / Niobe
   Piotr Kmieciak / Piotr Kmieciak
BPK
18BARONESSE LADY CON CALMA (83)MaciejPEKANIEC865,72
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Con Calma / Baronesse Picadylly
   Witold Szydelko / Witold Szydełko
Agro-Aves Gajewniki
19KASKADERKA (78)MaciejPEKANIEC867,34
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
20LAZUR (71)MariaRZEPKOWSKA869,71
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Agnieszka Rzepkowska
ŁKJ
21HARNAŚ (50)TomaszPARADOWSKI1478,61
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
22IZOLA (54)JoannaWOSZCZYNA1998,92
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   Ewa Pokrzycka / Joanna Woszczyna
JKS Szwadron Barda Jankowice
 MAXIMUS ZK (51)JuliaPARADOWSKA (J.1999)elim
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:32
13a/L
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13a - L licencyjny
(Competition No 13a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
WynikNagroda
Prize
 ELIXIR DE LA ESPERANCE (2)AntoniSZMYTKA (J.2000)niezaliczony
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
 GRASSO (13)JolantaWRZOSniezaliczony
   Oldenburg / GER / Wałach / 1997 / - / siwa / Granulit / Lexa
   brak / Paweł Binek
Bogusławicki Klub Jeździecki
 ELIXIR DE LA ESPERANCE (2)AntoniSZMYTKA (J.2000)zaliczony
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
Agro-Aves Gajewniki
 GRASSO (13)JolantaWRZOSzaliczony
   Oldenburg / GER / Wałach / 1997 / - / siwa / Granulit / Lexa
   brak / Paweł Binek
Bogusławicki Klub Jeździecki
 CUBUS (38)KarolinaŚWIĄCIKelim
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Canto / Hanterka
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
 BRAZYLIA (39)AgnieszkaGALIŃSKArez
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540027506 / gniada / San / Bastia
   Bogdan Wachelka / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
 CUBUS (38)KarolinaŚWIĄCIKelim
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Canto / Hanterka
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
 BRAZYLIA (39)AgnieszkaGALIŃSKAniezaliczony
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540027506 / gniada / San / Bastia
   Bogdan Wachelka / Bogdan Wachelka
KJ Lambada
 ORLEAN (44)AgataMARSZAŁEKniezaliczony
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / 007600113206 / gniada / Okruch / Odwet / Osnowa / Opacz
   Małgorzata Harms / Paweł Podedworny
Łódzki KJ
 PORTOS (84)AgnieszkaWIECZOREKniezaliczony
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 0085 07 / ciemnogniada / Pas / Pociecha
   Pietkiewicz Grzegorz, ul. Leśna 1, 82-420 Ryjewo / Agnieszka Wieczorek
KJ Arabika
 ORLEAN (44)AgataMARSZAŁEKniezaliczony
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / 007600113206 / gniada / Okruch / Odwet / Osnowa / Opacz
   Małgorzata Harms / Paweł Podedworny
Łódzki KJ
 PORTOS (84)AgnieszkaWIECZOREKniezaliczony
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2007 / POL 009 53 0085 07 / ciemnogniada / Pas / Pociecha
   Pietkiewicz Grzegorz, ul. Leśna 1, 82-420 Ryjewo / Agnieszka Wieczorek
KJ Arabika

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:33
14/P
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BIZU BIZU (15)PawełSTRZECHOWSKI044,26031,41250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
2INDIANA-UWE (85)JacekLASOTA050,67031,93200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
3FINLANDIA (86)PatrykMORDAKA (J.2000)047,66031,96150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
BKJ
4SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)053,76034,03120 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
5HUNCWOT (67)MarekPAWLUCZUK050,64035,15100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Come Back II / Cor De La Bryere / Halka / Loxley
   Janusz Kosek / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
6SWEET NOISE-M (34)MajaFRIEDMAN (JM.2003)052,30430,8380 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura / Last Tycoon
   - / Friedman
bpk
7ZUZOU (14)PawełSTRZECHOWSKI053,68432,0450 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
8CHRZEŚNIAK (58)AgnieszkaBROŻYNA049,10434,0550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
9BELLA DONNA (82)MaciejPEKANIEC053,80434,92
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
10KAMELIA (79)MaciejPEKANIEC050,81836,02
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
Agro-Aves Gajewniki
11ESTIM (49)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)053,061954,77
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
Stowarzyszenie Agro-Aves
12LUCKY (23)MartaFISIAK157,47
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / LANCASTER Z / LOLITA Z
   ROMAN BARLIK / MARTA FISIAK
BPK
13CYPRIANO (29)LauraBARAŃSKA (JM.2004)158,41
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
14JOY OF LIFE (18)JudytaZIÓŁKOWSKA262,03
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sir Robin / Jagonda
   Nina Bielecka / Paweł Binek
BKJ Bogusławice
15PRINCE POL-SMAK (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)447,32
   Westfalski / POL / Wałach / 1997 / - / siwa / Pontifex / Funkchen
   niemcy / Henryk Barda
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
16ŁOTSON (63)JoannaFLORCZAK449,68
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590110107 / gniada / Dargon / / Łotwa / Łan
   Joanna Florczak / Joanna Florczak
Łódzki KJ
17E-MAIL (72)VickyZYCH (J.1999)452,67
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
Łódzki Klub Jeździecki
18ZINA (16)EwaSTRZECHOWSKA453,34
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
19CORDOBA (24)NataliaSNYCERZ454,26
   SP / POL / Klacz / 17.02.2003 / POL009611016703 / kasztanowata / Diades / Corsa
   R.S.P.KOTLIN / Artur Stasiczka
Łódzki Klub Jeździecki
20GRACJA (88)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)454,32
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
21GREGO (80)MaciejPEKANIEC454,96
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009670089007 / gniada / Parys / Gambetta
   xxxxx / Franciszek Laskowski
Agro-Aves Gajewniki
22ERMONA (53)ZuzannaBALD (J.1998)456,05
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009590070805 / gniada / Erebus / Inbra
   Witold Bieniek / Anna Bald
JKS Salio
23ARINO (33)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)766,67
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Marino / Ariel
   Paweł Strzechowski / Jolanta Wrzos
BKJ
24QUATTRO HIPPICA (12)MaciejKOSTRZEWSKI872,64
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
25TOSKA (46)MariuszSTATKIEWICZ1252,97
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
26JASKIER (47)MariuszSTATKIEWICZ1358,00
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
Stowarzyszenie Agro-Aves
27BROADWAY (25)NataliaSNYCERZ1863,68
   Wielkopolska / POL / Wałach / 03.12.2004 / POL007611312704 / kasztanowata / Harter / Brenda
   R.S.P.KOTLIN / Natalia Snycerz
Łódzki Klub Jeździecki
28WAGABUNDA PONY SPORT (26)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)2296,10
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
29HARNAŚ (50)TomaszPARADOWSKI2381,73
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / Top Gun / Prince IG OR / Harda / Sebastian
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI
30KALINA (66)JacekRODE2383,88
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Iloczyn / Kler / Hower
   - / Jacek Rode
Klub Jeździecki Białystok
31ZHIN ZHIN (65)JacekRODE25105,21
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Phin Phin / Hatrina / Cassis
   G J W Lensink / Jacek Rode
Klub Jeździecki Białystok
 DAMAI (68)KamilaPLESKACZelim
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Indoctro / Naika / Concorde
   E. Reyrink / Kamila Pleskacz
JKS Equita Świętochów
 MAXIMUS ZK (51)JuliaPARADOWSKA (J.1999)elim
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / Cancoon / Colman / Miss Sajgon L / Lansjer L
   Zbigniew Kruk / Tomasz Paradowski
SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
57/43 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:35
15/N
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BORA (87)PatrykMORDAKA (J.2000)056,66300 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
BKJ
2ZUZOU (14)PawełSTRZECHOWSKI062,00250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
JKS Salio
3CHRZEŚNIAK (58)AgnieszkaBROŻYNA066,08200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
4GOSTERA (55)TomaszKUMOREK066,32150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
5ROMA (35)SebastianBĄK069,47100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Analog / Rosocha
   Tomasz Beata / Sebastian Bąk Monika Fojtuch
BPK (LOD)
6BIZU BIZU (15)PawełSTRZECHOWSKI076,07
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
7DIONIZOS (81)MaciejPEKANIEC470,96
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
Agro-Aves Gajewniki
8ZINA (16)EwaSTRZECHOWSKA472,21
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
JKS Salio
9SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (J.2000)473,90
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
ŁKJ
10SALVATOR M (56)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)482,82
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Zuzanna Kumorek
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
11SZAMAN HIPPICA (7)ZbigniewKOSTRZEWSKI584,26
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK
12DAMAI (68)MarekPAWLUCZUK868,24
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Indoctro / Naika / Concorde
   E. Reyrink / Kamila Pleskacz
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
13INDIANA-UWE (85)JacekLASOTA868,76
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequyl/Luron / Irlandia / Ilasso
   Anetta Ostrowska / Jacek Lasota
SJ Napoleońska Zagroda
14WHO KNOWS (62)MarekPAWLUCZUK869,68
   HAN. / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Escudo I / Espri / Romina Rose / Legal Legend
   - / Monika Sliwinska
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
 SOPRANO HIPPICA (11)MaciejKOSTRZEWSKIelim
   OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
 FALCON (27)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)elim
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
 FINLANDIA (86)PatrykMORDAKA (J.2000)rez
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009590230709 / gniada / Imequyl / Falanga
   Kazimierz Mordaka / Kazimierz Mordaka
BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 02-03.07.2016
Wydruk: 2016-07-05 08:01:36
16/C
Data: 2016-07-03
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WHO KNOWS (62)MarekPAWLUCZUK071,41400 PLN
   HAN. / POL / Wałach / 2008 / - / kara / Escudo I / Espri / Romina Rose / Legal Legend
   - / Monika Sliwinska
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2GOSTERA (55)TomaszKUMOREK074,00300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
3SOPRANO HIPPICA (11)MaciejKOSTRZEWSKI472,20
   OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
bpk
4ROMA (35)SebastianBĄK472,51
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Analog / Rosocha
   Tomasz Beata / Sebastian Bąk Monika Fojtuch
BPK (LOD)
5BORA (87)PatrykMORDAKA (J.2000)865,07
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007610174307 / bułana / Liberatto P / Bossa
   Marian Dolata / Kazimierz Mordaka
BKJ
6ZHIN ZHIN (65)MarekPAWLUCZUK870,21
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Phin Phin / Hatrina / Cassis
   G J W Lensink / Jacek Rode
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
7SZAMAN HIPPICA (7)ZbigniewKOSTRZEWSKI876,61
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa
   Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com