Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:26
1/Open - towarzyski
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - Open - towarzyski 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8KARAT (36)AntoninaRESZKA062,17
   KUC / POL / Wałach / 1995 / - / - / Kings I / Witez
   -- / Antonina Reszka
    BKP
1--8HELGA (34)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)063,36
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
    BPK
1--8HARNAŚ (26)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)065,22
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1--8HELGA (34)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)067,63
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
    BPK
1--8PASJONATA LOTAR (35)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)068,14
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
    BPK
1--8HANKY PANKY ST. GHYVAN (53)KamilGRZELCZYK069,67
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / - / Quidam de Revel / Cassini I
   - / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
1--8JUNIOR (47)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)070,09
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
1--8MAXIMUS (25)JuliaPARADOWSKA (J.1999)070,22
   PKSP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / CANCOON / MISS SAJGON L
   Kruk Zbigniew / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
9JUNIOR (47)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)679,76
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
10--12CALIPSO (59)MaciejPEKANIEC864,11
   HAN / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Contendros / Bianka
   Witold Szydelko / Katarzyna Małecka-Pekaniec
    Agro-Aves Gajewniki
10--12CALIPSO (59)MaciejPEKANIEC869,99
   HAN / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Contendros / Bianka
   Witold Szydelko / Katarzyna Małecka-Pekaniec
    Agro-Aves Gajewniki
10--12KARAT (36)AntoninaRESZKA884,05
   KUC / POL / Wałach / 1995 / - / - / Kings I / Witez
   -- / Antonina Reszka
    BKP
13HANKY PANKY ST. GHYVAN (53)KamilGRZELCZYK975,46
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / - / Quidam de Revel / Cassini I
   - / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
14HARNAŚ (26)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)1093,13
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:27
2/Open - towarzyski
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - Open - towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (69)AntoniSZMYTKA (J.2000)68,41minus0,590
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2HARNAŚ (26)MariaMALINOWSKA-GONCALVES (JM.2003)66,43minus2,570
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
3CANASTA L (54)MaciejPEKANIEC72,03plus3,030
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Con Calma / Callas
   Nicpoń Artur / Nicpoń Artur
    Agro-Aves Gajewniki
4EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (J.2000)65,78minus3,220
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
5PASJONATA LOTAR (35)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)64,84minus4,160
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
    BPK
6MAXIMUS (25)JuliaPARADOWSKA (J.1999)74,09plus5,090
   PKSP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / CANCOON / MISS SAJGON L
   Kruk Zbigniew / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
7TANGO (46)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)62,15minus6,850
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
8BARONESSE LADY CON CALMA (49)MaciejPEKANIEC67,85minus1,852
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Con Calma / Baronesse Picadylly
   Witold Szydelko / Witold Szydełko
    Agro-Aves Gajewniki
9GOLDEN (52)KamilGRZELCZYK72,65plus3,652
   SF / BEL / Klacz / 2012 / - / - / Canabis Z / Orlando
   Brak / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:27
3/LL - towarzyski
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL - towarzyski 90 cm szkoleniowy
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1--2PRIMA (71)LauraBARAŃSKA (JM.2004)01161,41
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
1--2PRIMA (71)LauraBARAŃSKA (JM.2004)01163,90
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3IL DE FONSE (50)KamilGRZELCZYK02266,24
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corrado Boy / Iliada
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
    BKJ Bogusławice
4--5ELIXIR DE LA ESPERANCE (70)AntoniSZMYTKA (J.2000)03364,96
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4--5EXODUS-W (4)AleksandraCZYZ (J.2000)03368,21
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / siwa / GLUCKSPILZ / ENDYWIA
   WOS / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
6--8ROZEL BAY (40)HannaKLIMCZYK (JM.2001)03,53,562,95
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / So in Love / Rozeta
   - / Aneta Ostrowska
    SJ Napoleońska Zagroda
6--8EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (J.2000)03,53,567,45
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
6--8KASKADERKA (60)MaciejPEKANIEC03,53,568,21
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
9--13KANON (18)DariuszCHOBER04,54,555,90
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice
9--13ELIXIR DE LA ESPERANCE (70)AntoniSZMYTKA (J.2000)0,544,562,00
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9--13CYPRIANO (48)LauraBARAŃSKA (JM.2004)04,54,563,83
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Gizela Laskowska / Gizela Laskowska
    TKJ Garbówek
9--13UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (69)AntoniSZMYTKA (J.2000)04,54,564,01
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9--13HAPPY SINA (51)KamilGRZELCZYK0,544,568,17
   KWPN / POL / Klacz / 2012 / - / - / Ulano / Lucky Boy
   Holandia / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
14--15KASKADERKA (60)MaciejPEKANIEC23570,33
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
14--15HAPPY SINA (51)KamilGRZELCZYK1,53,5570,53
   KWPN / POL / Klacz / 2012 / - / - / Ulano / Lucky Boy
   Holandia / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
16CYPRIANO (48)LauraBARAŃSKA (JM.2004)05,55,564,64
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Gizela Laskowska / Gizela Laskowska
    TKJ Garbówek
17--18MAXIMUS (25)JuliaPARADOWSKA (J.1999)06,56,566,65
   PKSP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / CANCOON / MISS SAJGON L
   Kruk Zbigniew / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
17--18IL DE FONSE (50)KamilGRZELCZYK42,56,580,19
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corrado Boy / Iliada
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
    BKJ Bogusławice
19TANGO (46)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)07768,73
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:29
4/L
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L szkoleniowy
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1--2FALCON (73)MikołajBARAŃSKI01161,36
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Concorde / Bella - Canta R
   Andrzej Kubik / Marcelina Barańska
    TKJ Garbówek
1--2WAGABUNDA PONY SPORT (72)MikołajBARAŃSKI01162,71
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3--5WAGABUNDA PONY SPORT (72)MikołajBARAŃSKI01,51,562,35
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3--5SARAGOSSA ZK (32)PaulinaJASSA01,51,564,00
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 02 05811 / siwa / Dakar Z / Sarasota
   Kruk Zbigniew / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
3--5GRAND QUIDAM (13) AndreiSHALOHIN01,51,570,73
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Goldica
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
6--7FALCON (73)MikołajBARAŃSKI02261,24
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Concorde / Bella - Canta R
   Andrzej Kubik / Marcelina Barańska
    TKJ Garbówek
6--7BELLA DONNA (63)MaciejPEKANIEC02266,55
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
8--11ROZEL BAY (40)HannaKLIMCZYK (JM.2001)02,52,558,96
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / So in Love / Rozeta
   - / Aneta Ostrowska
    SJ Napoleońska Zagroda
8--11SARAGOSSA ZK (32)PaulinaJASSA0,522,562,32
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 02 05811 / siwa / Dakar Z / Sarasota
   Kruk Zbigniew / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
8--11KAMELIA (61)MaciejPEKANIEC02,52,564,02
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
8--11DIONIZOS (62)MaciejPEKANIEC11,52,572,45
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
12--14KORSARZ (24)PatrycjaULIASZ (J.1999)03359,88
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611100502 / gniada / Le Voltaire KWPN/Voltaire KWPN / Kometa wlkp/Berkel wlkp
   SK Dobrzyniewo / Robert Uliasz
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki " Kosówka "
12--14GOLDEN BOY (5)LudwikaHRABSKA (JM.2001)03364,02
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
    JKS Salio
12--14BELLA DONNA (63)MaciejPEKANIEC03368,95
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
15--16NEVER LOSING R (33)PaulinaJASSA12,53,559,65
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009590069707 / - / Pilet / Nowalijka
   Ruprecht Władysław / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
15--16CORRADINO (22)WitoldBIENIEK03,53,561,73
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
    KJ Jantar Stryków
17--18NEVER LOSING R (33)PaulinaJASSA04457,90
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009590069707 / - / Pilet / Nowalijka
   Ruprecht Władysław / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
17--18LEONARDO ZOF (1)KrzysztofMIKOŁAJCZYK04465,62
   MŁP / POL / Wałach / 2008 / - / - / DIABEŁEK / LEADY
   STANISŁAW ZARĘBA / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    AGRO AVES GAJEWNIKI
19NIKOZJA (23)SandraWÓJCIK05564,51
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009540044909 / ciemnogniada / Clear to jump st gyvan z / Nitoloma
   Tyszko Krzysztof sk widzów / Jolanta Wójcik
    Bpk
20NIKOZJA (23)SandraWÓJCIK36,59,576,37
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009540044909 / ciemnogniada / Clear to jump st gyvan z / Nitoloma
   Tyszko Krzysztof sk widzów / Jolanta Wójcik
    Bpk
21EXODUS-W (4)AleksandraCZYZ (J.2000)72,59,591,34
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / siwa / GLUCKSPILZ / ENDYWIA
   WOS / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
 KANON (18)DariuszCHOBERelim
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:30
5/P
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P o wzrastającym stopniu trudności art.269.5 (zwykły)
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAD BOY (58)KamilGRZELCZYK4442,20200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
2ERINA (45)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK4443,12150 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R.A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
3ALCES (7)KarinaWOŹNIAK (J.1999)4445,36100 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
4FARGITA (8) OlgaSOROKINA4445,6680 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
5LUKRECJA (6)KarinaWOŹNIAK (J.1999)4449,0850 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6GOLDEN BOY (5)LudwikaHRABSKA (JM.2001)4450,68
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
    JKS Salio
7KORSARZ (24)PatrycjaULIASZ (J.1999)4451,03
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611100502 / gniada / Le Voltaire KWPN/Voltaire KWPN / Kometa wlkp/Berkel wlkp
   SK Dobrzyniewo / Robert Uliasz
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki " Kosówka "
8CHOCO LADY (9) OlgaSOROKINA4451,82
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
9DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI4452,96
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
10CORRADINO (22)WitoldBIENIEK4453,07
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
    KJ Jantar Stryków
11WISARDA (57)KamilGRZELCZYK4453,18
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
12FUKSJA (12) AndreiSHALOHIN4453,47
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Elf / Fenicja
   Stadnina Koni Walewice / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
13GRAND QUIDAM (13) AndreiSHALOHIN4357,35
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Goldica
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
14CYNIKA (39)AdriannaOSTROWSKA4148,86
   DS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Con Scherry / Cyntia
   SK Bielin / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
15ARABESQUE DE REVEL (30)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)4060,04
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
16VOL DE NUIT DU BATUT (20)SewerynMURDZIA3861,53
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
    KLUB JEŹDZIECKI EQUIPO
17LEONARDO ZOF (1)KrzysztofMIKOŁAJCZYK1396,95
   MŁP / POL / Wałach / 2008 / - / - / DIABEŁEK / LEADY
   STANISŁAW ZARĘBA / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    AGRO AVES GAJEWNIKI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:32
6/N
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CYANDRA (31)NinaMILCZAREK (J.2000)049,50033,28250 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / DE421000254404 / kara / Contender / P-Lyandra
   Maria Huberta Wachendorf / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
2ALCES (7)KarinaWOŹNIAK (J.1999)049,66033,60180 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
3VOL DE NUIT DU BATUT (20)SewerynMURDZIA052,85037,07130 PLN
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
    KLUB JEŹDZIECKI EQUIPO
4SIR LURON (37)AdriannaOSTROWSKA057,90037,79100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Luron / Salwa
   SK Ochaby / SO Boguslawice
    SJ Napoleońska Zagroda
5ERINA (45)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK050,93038,0880 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / 528003200903752 / gniada / Van Gogh / Numero Uno / Sarina / Furore
   R.A. Wassenaar / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
6FARGITA (8) OlgaSOROKINA054,84038,8950 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
7ELBERO H (38)AdriannaOSTROWSKA055,96040,95
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Odermus / Niporto
   Holandia / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
8CALINA (17)MyrzatSABITOV056,35042,25
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
9CHOCO LADY (9) OlgaSOROKINA057,57043,23
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
10CORINA (11) OlgaSOROKINA054,88047,43
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
11FUKSJA (12) AndreiSHALOHIN059,58047,96
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Elf / Fenicja
   Stadnina Koni Walewice / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
12ARABESQUE DE REVEL (30)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)061,00149,45
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
13LUKRECJA (6)KarinaWOŹNIAK (J.1999)054,52442,21
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
14DOLLAR GIRL H (10) OlgaSOROKINA057,83443,35
   KWPN / NED / Klacz / 2008 / - / - / Wizzerd WV / Lovejoy-B
   T.Haselbekke / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
15WISARDA (57)KamilGRZELCZYK053,55443,73
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
16CYNIKA (39)AdriannaOSTROWSKA450,49
   DS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Con Scherry / Cyntia
   SK Bielin / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
17DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI458,46
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
18REWIZJON (14) AndreiSHALOHIN462,30
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
19BAD BOY (58)KamilGRZELCZYK980,84
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
20TABUN WM (56)KamilGRZELCZYK1380,13
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
21CORTAS L (21)WitoldBIENIEK1468,85
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
    KJ Jantar Stryków
22SWEET EMPIRE (19)SewerynMURDZIA2388,53
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / EMPIRE / SWEET LADY II
   POLSKA / TRAX SP.Z O.O.
    KLUB JEŹDZIECKI EQUIPO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
340/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
63/48 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:33
7/C
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1--3SIR LURON (37)AdriannaOSTROWSKA065,09rez240 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Luron / Salwa
   SK Ochaby / SO Boguslawice
    SJ Napoleońska Zagroda
1--3EPOKA (15) AndreiSHALOHIN069,34rez240 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
1--3OKARINO (28)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)069,68rez240 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    St. Agro Aves Gajewniki
4CYANDRA (31)NinaMILCZAREK (J.2000)459,94100 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / DE421000254404 / kara / Contender / P-Lyandra
   Maria Huberta Wachendorf / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
5CORINA (11) OlgaSOROKINA464,06
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6ELBERO H (38)AdriannaOSTROWSKA464,40
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Odermus / Niporto
   Holandia / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
7REWIZJON (14) AndreiSHALOHIN469,50
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
8LANDLIEBE JO WE (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK863,54
   WESTF / DEU / Klacz / 2007 / DE441410583007 / gniada / Landlob / Lancer III / Findra / Frederiko
   Josef Weber / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9CALINA (17)MyrzatSABITOV865,70
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
10CHANNEL VAN TER MOUDE (66)MichalinaSZMYTKA (J.1998)869,60
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
11DOLLAR GIRL H (10) OlgaSOROKINA886,18
   KWPN / NED / Klacz / 2008 / - / - / Wizzerd WV / Lovejoy-B
   T.Haselbekke / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
12TABUN WM (56)KamilGRZELCZYK974,90
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
13SWEET EMPIRE (19)SewerynMURDZIA1265,61
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / EMPIRE / SWEET LADY II
   POLSKA / TRAX SP.Z O.O.
    KLUB JEŹDZIECKI EQUIPO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/52 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:34
8/CC
Data: 30-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CAREWICZ (16) AndreiSHALOHIN053,49045,77400 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
2KANNALLE Z (29)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)054,93365,22250 PLN
   Z / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kannan / Signora
   Belgia / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
3WIBARO (55)KamilGRZELCZYK048,49elim
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009540151507 / siwa / Bajou De Rouet / Wiagra
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
4TORPEDO DES FORETS (27)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)053,97elim
   SF / POL / Klacz / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des forets
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
5CHANNEL VAN TER MOUDE (66)MichalinaSZMYTKA (J.1998)451,78
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
300/290
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/54 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:35
9/Open - towarzyski
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - Open - towarzyski 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JUNIOR (47)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)24116,30
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
 KARAT (36)AntoninaRESZKAelim
   KUC / POL / Wałach / 1995 / - / - / Kings I / Witez
   -- / Antonina Reszka
    BKP
 JUNIOR (47)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)elim
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
 KARAT (36)AntoninaRESZKAelim
   KUC / POL / Wałach / 1995 / - / - / Kings I / Witez
   -- / Antonina Reszka
    BKP

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:36
10/Open - towarzyski
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - Open - towarzyski 80 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (69)AntoniSZMYTKA (J.2000)065,81
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--7MAXIMUS (25)JuliaPARADOWSKA (J.1999)066,19
   PKSP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / CANCOON / MISS SAJGON L
   Kruk Zbigniew / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1--7TANGO (46)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)066,65
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
1--7EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (J.2000)067,68
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
1--7HANKY PANKY ST. GHYVAN (53)KamilGRZELCZYK067,87
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / - / Quidam de Revel / Cassini I
   - / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
1--7GOLDEN (52)KamilGRZELCZYK068,26
   SF / BEL / Klacz / 2012 / - / - / Canabis Z / Orlando
   Brak / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
1--7HANKY PANKY ST. GHYVAN (53)KamilGRZELCZYK069,13
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / - / Quidam de Revel / Cassini I
   - / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
8--9BARONESSE LADY CON CALMA (49)MaciejPEKANIEC468,27
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Con Calma / Baronesse Picadylly
   Witold Szydelko / Witold Szydełko
    Agro-Aves Gajewniki
8--9GOLDEN (52)KamilGRZELCZYK470,41
   SF / BEL / Klacz / 2012 / - / - / Canabis Z / Orlando
   Brak / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
10AURIS (67)MarekMURLIKIEWICZ572,94
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    AGRO AVES GAJEWNIKI
11BARONESSE LADY CON CALMA (49)MaciejPEKANIEC868,80
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / siwa / Con Calma / Baronesse Picadylly
   Witold Szydelko / Witold Szydełko
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:36
11/LL - towarzyski
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL - towarzyski 90 cm z trafieniem z normę czasu dodatek S
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1ELIXIR DE LA ESPERANCE (70)AntoniSZMYTKA (J.2000)67,16plus0,160
   HOL / POL / Wałach / 2004 / - / - / Ephebe F / Noblesse X
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2PRIMA (71)LauraBARAŃSKA (JM.2004)67,67plus0,670
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
3EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (J.2000)68,20plus1,200
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
4MAXIMUS (25)JuliaPARADOWSKA (J.1999)64,90minus2,100
   PKSP / POL / Wałach / 2011 / 616009590205211 / siwa / CANCOON / MISS SAJGON L
   Kruk Zbigniew / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
5CYPRIANO (48)LauraBARAŃSKA (JM.2004)69,39plus2,390
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Gizela Laskowska / Gizela Laskowska
    TKJ Garbówek
6KASKADERKA (60)MaciejPEKANIEC69,87plus2,870
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
7UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (69)AntoniSZMYTKA (J.2000)70,09plus3,090
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento Lano / Atoucha-vant Zorgvliet
   NN / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8TANGO (46)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)73,73plus6,730
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
9HAPPY SINA (51)KamilGRZELCZYK71,23plus4,231
   KWPN / POL / Klacz / 2012 / - / - / Ulano / Lucky Boy
   Holandia / Sylwia Grzegorzewska
    BKJ Bogusławice
10AURIS (67)MarekMURLIKIEWICZ61,31minus5,691
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    AGRO AVES GAJEWNIKI
11IL DE FONSE (50)KamilGRZELCZYK89,21plus22,212
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corrado Boy / Iliada
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
    BKJ Bogusławice
 EXODUS-W (4)AleksandraCZYZ (J.2000)elim
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / siwa / GLUCKSPILZ / ENDYWIA
   WOS / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:37
12/L
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - L szkoleniowy
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1SARAGOSSA ZK (32)PaulinaJASSA02,52,568,46
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 02 05811 / siwa / Dakar Z / Sarasota
   Kruk Zbigniew / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2--4ROZEL BAY (40)HannaKLIMCZYK (JM.2001)03365,43
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / So in Love / Rozeta
   - / Aneta Ostrowska
    SJ Napoleońska Zagroda
2--4ROZEL BAY (40)HannaKLIMCZYK (JM.2001)03366,57
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / So in Love / Rozeta
   - / Aneta Ostrowska
    SJ Napoleońska Zagroda
2--4BELLA DONNA (63)MaciejPEKANIEC1,51,5372,44
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
5--9HARNAŚ (26)TomaszPARADOWSKI03,53,561,37
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
5--9FALCON (73)MikołajBARAŃSKI03,53,563,74
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Concorde / Bella - Canta R
   Andrzej Kubik / Marcelina Barańska
    TKJ Garbówek
5--9WAGABUNDA PONY SPORT (72)MikołajBARAŃSKI03,53,567,54
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
5--9GOLDEN BOY (5)LudwikaHRABSKA (JM.2001)03,53,568,08
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
    JKS Salio
5--9BELLA DONNA (63)MaciejPEKANIEC21,53,572,40
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
10--11SARAGOSSA ZK (32)PaulinaJASSA13469,09
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616 009 59 02 05811 / siwa / Dakar Z / Sarasota
   Kruk Zbigniew / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
10--11LEONARDO ZOF (1)KrzysztofMIKOŁAJCZYK04469,40
   MŁP / POL / Wałach / 2008 / - / - / DIABEŁEK / LEADY
   STANISŁAW ZARĘBA / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    AGRO AVES GAJEWNIKI
12--13NEVER LOSING R (33)PaulinaJASSA0,544,562,33
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009590069707 / - / Pilet / Nowalijka
   Ruprecht Władysław / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
12--13CYPRIANO (48)LauraBARAŃSKA (JM.2004)13,54,572,93
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Gizela Laskowska / Gizela Laskowska
    TKJ Garbówek
14KAMELIA (61)MaciejPEKANIEC0,55,5669,52
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
15KAMELIA (61)MaciejPEKANIEC0,56,57,070,73
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Agro-Aves Gajewniki
16DIONIZOS (62)MaciejPEKANIEC44885,75
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
17WAGABUNDA PONY SPORT (72)MikołajBARAŃSKI11314110,24
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    TKJ Garbówek
 NEVER LOSING R (33)PaulinaJASSAelim
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL 009590069707 / - / Pilet / Nowalijka
   Ruprecht Władysław / Zbigniew Kruk
    Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
 EXODUS-W (4)AleksandraCZYZ (J.2000)elim
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / siwa / GLUCKSPILZ / ENDYWIA
   WOS / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE
 EXODUS-W (4)AleksandraCZYZ (J.2000)elim
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / siwa / GLUCKSPILZ / ENDYWIA
   WOS / SYLWESTER JANUSZEWSKI
    BKJ BOGUSŁAWICE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:39
13/P
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - P dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KARMELOWY KRÓL (42)SylwesterMAJDZIŃSKI044,23026,81200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Love Affair / Kaloe
   Herrmann Andrzej / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
2DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI054,47027,21150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
3FUKSJA (12) AndreiSHALOHIN054,52029,46100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Elf / Fenicja
   Stadnina Koni Walewice / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
4ERICSSON (64)MichalinaSZMYTKA (J.1998)052,18031,8480 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Erebus / Gibsy Lady
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
    Agro aves
5DAKOTA (75)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK054,38035,3650 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
6GRAND QUIDAM (13) AndreiSHALOHIN054,62139,47
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Goldica
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
7ALCES (7)KarinaWOŹNIAK (J.1999)041,57434,95
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
8RATINO (74)PatrycjaBIERNACKA048,26540,46
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
9BAD BOY (58)KamilGRZELCZYK049,21rez
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
10LEONARDO ZOF (1)KrzysztofMIKOŁAJCZYK158,66
   MŁP / POL / Wałach / 2008 / - / - / DIABEŁEK / LEADY
   STANISŁAW ZARĘBA / KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
    AGRO AVES GAJEWNIKI
11CYNIKA (39)AdriannaOSTROWSKA446,95
   DS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Con Scherry / Cyntia
   SK Bielin / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
12FALCON (73)MikołajBARAŃSKI447,98
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Concorde / Bella - Canta R
   Andrzej Kubik / Marcelina Barańska
    TKJ Garbówek
13HARNAŚ (26)TomaszPARADOWSKI449,89
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
14WISARDA (57)KamilGRZELCZYK451,74
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
15DIONIZOS (62)MaciejPEKANIEC452,71
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Agro-Aves Gajewniki
16ARABESQUE DE REVEL (30)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)556,85
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
17GOLDEN BOY (5)LudwikaHRABSKA (JM.2001)662,72
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
    JKS Salio
 KORSARZ (24)PatrycjaULIASZ (J.1999)rez
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611100502 / gniada / Le Voltaire KWPN/Voltaire KWPN / Kometa wlkp/Berkel wlkp
   SK Dobrzyniewo / Robert Uliasz
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki " Kosówka "

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/37 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:40
14/N
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALCES (7)KarinaWOŹNIAK (J.1999)053,60230 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2002 / POL006550033602 / gniada / Bolivar/Rahman / Awia/Fedrus
   Bogusław Dąbrowski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
2ARABESQUE DE REVEL (30)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)060,00180 PLN
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
3TABUN WM (56)KamilGRZELCZYK061,08130 PLN
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
4ERICSSON (64)MichalinaSZMYTKA (J.1998)064,71100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Erebus / Gibsy Lady
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
    Agro aves
5FUKSJA (12) AndreiSHALOHIN173,2970 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Elf / Fenicja
   Stadnina Koni Walewice / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
6GRAND QUIDAM (13) AndreiSHALOHIN279,36
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Quidam's Rubin / Goldica
   Gerd Wesseln / Kruk Zbigniew
    FKJ Zbyszko
7CYANDRA (31)NinaMILCZAREK (J.2000)453,89
   HOL / GER / Klacz / 2004 / DE421000254404 / kara / Contender / P-Lyandra
   Maria Huberta Wachendorf / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
8CYNIKA (39)AdriannaOSTROWSKA456,05
   DS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Con Scherry / Cyntia
   SK Bielin / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
9DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI465,50
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
10FARGITA (8) OlgaSOROKINA468,28
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
11DAKOTA (75)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK472,00
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
12CHOCO LADY (9) OlgaSOROKINA574,51
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
13FOKUS (43)SylwesterMAJDZIŃSKI679,20
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2002 / - / ciemnogniada / Harwest / Flora
   Krzyżański Rafał / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
14BAD BOY (58)KamilGRZELCZYK862,06
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
 KORSARZ (24)PatrycjaULIASZ (J.1999)elim
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611100502 / gniada / Le Voltaire KWPN/Voltaire KWPN / Kometa wlkp/Berkel wlkp
   SK Dobrzyniewo / Robert Uliasz
    Międzyszkolny Uczniowski Klub Jeździecki " Kosówka "
 KARMELOWY KRÓL (42)SylwesterMAJDZIŃSKIelim
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Love Affair / Kaloe
   Herrmann Andrzej / Sylwester Majdziński
    TKJ GARBÓWEK
 RATINO (74)PatrycjaBIERNACKAelim
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
 WISARDA (57)KamilGRZELCZYKrez
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:41
15/C
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SIR LURON (37)AdriannaOSTROWSKA065,10300 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Luron / Salwa
   SK Ochaby / SO Boguslawice
    SJ Napoleońska Zagroda
2COMET 235 (65)MichalinaSZMYTKA (J.1998)068,89200 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I/ Contender / Aribeska/ Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
    Agro aves
3CYANDRA (31)NinaMILCZAREK (J.2000)462,02150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / DE421000254404 / kara / Contender / P-Lyandra
   Maria Huberta Wachendorf / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
4CORINA (11) OlgaSOROKINA464,27
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
5LUKRECJA (6)KarinaWOŹNIAK (J.1999)470,37
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6EPOKA (15) AndreiSHALOHIN572,70
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
7REWIZJON (14) AndreiSHALOHIN675,46
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
8ELBERO H (38)AdriannaOSTROWSKA862,04
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Odermus / Niporto
   Holandia / SO Bogusławice
    SJ Napoleońska Zagroda
 DOLLAR GIRL H (10) OlgaSOROKINAelim
   KWPN / NED / Klacz / 2008 / - / - / Wizzerd WV / Lovejoy-B
   T.Haselbekke / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
 TABUN WM (56)KamilGRZELCZYKrez
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 30-31.01.2016
Wydruk: 31-01-2016 16:32:42
16/CC
Data: 31-01-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - CC zwykły art.238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALIDOS (76)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK063,28350 PLN
   HOL / DEU / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Schoenfeld-Fuehr Claudia / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
2OKARINO (28)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)572,95
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    St. Agro Aves Gajewniki
3COMET 235 (65)MichalinaSZMYTKA (J.1998)1582,40
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I/ Contender / Aribeska/ Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
    Agro aves

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com